Pogoria Pogórska Wola - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Sponsorzy

Werteks

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najnowsza galeria

Pogoria 2:0 Lubaszowa
Ładowanie...

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 164, wczoraj: 328
ogółem: 1 403 820

statystyki szczegółowe

Aktualności

Klasyfikacja strzelców sezonu 2018/2019

  • autor: shevaa, 2018-08-15 12:06

Klasyfikacja strzelców tarnowskiej A klasy sezonu 2018/2019 - ( aktualizacja 16 listopad  -  po rundzie jesiennej )

14 bramek:  J.Wróbel ( Gosławice )D.Kulas ( Pogoria )

12 bramek:   P.Bibro ( Mikołajowice ),

11 bramek:  M.Hebda ( Pogoria ), M.Gliński ( Szynwałd )

Czytaj dalej...

10 bramek

  • M.Nosek ( Bobrowniki Małe )

9 bramek:

  • J.Sikorski ( Lisia Góra )
  • A.Ryba ( Ołpiny )
  • Mate. Siedlik ( Ryglice )

8 bramek:

  • S.Sumara ( Mikołajowice ) 
  • A.Krakowski ( Rzuchowa )

7 bramek :

  • M.Jarosz ( Koszyce Małe )
  • P.Żaba ( Szynwałd )
  • J.Hołda ( Bobrowniki Małe )
  • Woj.Taraszka ( Lisia Góra )
  • S.Sus ( Radlna )
  • D.Skubisz ( Rzuchowa )
  • P.Podstawski ( Radlna )

6 bramek:

  • Daw.Dziuban ( Ołpiny )
  • Lisiak ( Koszyce Wielkie )
  • Dom.Schab ( Lisia Góra )
  • Soćko ( Radlna )
  • S.Sus ( Radlna )

5 bramek:

  •  
  • Dam.Jarosz ( Mikołajowice )
  • S.Piekarski ( Zgłobice )
  • K.Dziża ( Tuchovia )
  • Zborowski ( Koszyce Wielkie )
  • K.Rzepa ( Gosławice )
  • M.Groński ( Koszyce Małe )
  • Sowa ( Rzuchowa )
  • M.Jewuła ( Dębina Łetowska )

4 bramki:

  • Sroka ( Gosławice )
  • Jak.Karaś ( Bobrowniki Małe )
  • S.Baran ( Tuchovia )
  • Kita ( Lubaszowa )
  • P.Gajdur ( Koszyce Wielkie )
  • P.Trzaskowski ( Koszyce Wielkie )
  • Fil. Sikorski ( Lisia Góra )
  • M. Orlik ( Koszyce Małe )
  • Ł.Tadel ( Dębina Łętowska )
  • S. Łątka ( Koszyce Małe )
  • A.Wajda ( Orzeł Lisa Góra )

 

3 bramki:

  • M.Nalepka ( Szynwałd )
  • Mił. Chudyba ( Gosłavice )
  • D.Gryzło ( Lubaszowa )
  • Kwaśny ( Lubaszowa )
  • F.Brudny ( Szynwałd ),
  • Sz. Kantor ( Szynwałd ) 
  • P.Trzaskowski ( Koszyce Wielkie )
  • K.Nowakowski ( Łętowice )
  • T.Kukla ( Koszyce Wielkie )
  • Mokwa ( Koszyce Małe )
  • M.Okaz ( Tuchovia )
  • Mac..Jewuła ( Łętowice )
  • Ka.Kantor ( Szynwałd )
  • Mił.Batko ( Gosławice )
  • Krawiec ( Mikołajowice )
  • P.Cetnarowski  ( Ryglice )
  • K.Sowa ( tuchovia )
  • M.Pochroń ( Gosławice )
  • M.Wójtowicz ( Koszyce Małe )
  • M.Proszowski ( Szynwałd )
  • Dom.Piątek ( Lubaszowa )
  • Ja.Usarz ( Bobrowniki Małe )
  • J.Kuczera ( Zgłobice )
  • M.Reszczyński ( Rzuchowa )
  • Kocik ( Rzuchowa )

 

2 bramki:

  • Róż ( Ołpiny )
  • M.Mastalerz ( Dębina Łętowska )
  • B.Kawula ( Zgłobice )
  • K.Pytko ( Bobrowniki Małe )
  • Kuta ( Lisia Góra )
  • W.Rzepski ( Gosławice )
  • K.Czernia ( Pogoria )
  • M.Świerczek ( Pogoria )
  • W.Olszówka ( Pogoria )
  • M.Marta ( Pogoria )
  • Ł.Filip ( Ryglice )
  • M.Wilk(Orzeł Lisia Góra )
  • Pyzik ( Ołpiny )
  • A.Jarosz ( Koszyce Małe )
  • S.Seremet ( Bobrowniki Małe )
  • Dan.Ryndak  ( Ołpiny )
  • A.Wajda ( Lisia Góra )
  • P.Marcinkowski ( Szynwałd )
  • Bęben ( Ryglice )
  • T.Gajdur ( Rzuchowa )
  • R.Mania ( Zgłobice )
  • Mar.Barszczewski ( Ryglice )
  • Jaśkiewicz ( Radlna )
  • Mat..Fudalej ( Bobrowniki Małe )
  • P.Ziomek ( Rzuchowa )
  • Bar.Proszowski ( Ryglice )
  • R.Ziaja ( Radlna )
  • M.Kawula ( Radlna )
  • R.Kozioł ( Lisia Góra )
  • Myjkowski ( Lubaszowa )
  • G.Kądziołka ( Tuchovia )
  • Mac.Skrzyniarz ( Rzuchowa )
  • P.Kusion ( Dębina Łetowska )

1 bramka

  • P.Wiśniowski ( Lubaszowa )
  • M.Sitko ( Pogoria )
  • M.Grela ( Pogoria )
  • G.Pytel ( Pogoria )
  • K.Wasilewski ( Pogoria )
  • D.Cetnarowski ( tuchovia )
  • M.Duran ( Ołpiny )
  • Wójcik ( Lubaszowa )
  • K.Kantor  ( Szynwałd ) 
  • Ar.Mikrut ( Ołpiny )
  • D.Iwaniec ( Łętowice )
  • S.Dydyk ( Lubaszowa )
  • Bart. Gajdur ( Mikołajowice )
  • D.Kułaga ( Szynwałd )
  • M.Gajdur ( Mikołajowice )
  • M.Orkwiszewski ( Dębina Łętowska )
  • K.Pietrek ( Mikołajowice )
  • J.Zając ( Radlna )
  • Do.Franczyk ( Gosławice )
  • Mężyk ( Ołpiny )
  • J.Tadel ( Zgłobice )
  • Uchwat ( Zgłobice )
  • K.Dzik ( Tuchovia )
  • M.Szot ( Tuchovia )
  • Miśtak ( Bobrowniki Małe )
  • Ł. Zięba ( Zgłobice )
  • Ł.Cetnarowski  ( Ryglice 
  • A.Mokrzycki ( Lubaszowa )
  • P.Wilk ( Lisia Góra )
  • P.Kozak ( Szynwałd )
  • K.Rybak ( Koszyce Małe )
  • O.Oleśkiewicz ( Koszyce Małe )
  • Albrechtowicz ( Ołpiny )
  • D.Góra ( Gosławice )
  • B.Ogiela ( Tuchovia )
  • P.Dziuban ( Ołpiny )
  • Szpak ( Tuchovia )
  • Florczak ( Szynwałd )
  • Kukułka ( Radlna )
  • T.Kozioł ( Ryglice )
  • M.Nalepka ( Lubaszowa )
  • Paw. Wójcik ( Ołpiny )
  • Małysiak ( Koszyce Małe )
  • Pikus ( Ryglice )
  • Wielgus  Radlna )
  • Obnowski ( Tuchovia )
  • Mat. Radliński ( Zgłobice )
  • Burza ( Rzuchowa )
  • Kostur ( Lubaszowa )
  • K.Rybak ( Koszyce Małe )
  • Stachowiak ( Zgłobice )
  • A.Pasek ( Koszyce Wielkie )
  • Marszałek ( Gosławice )

 

Samobójcze:

Tomaszewski ( Dębina Łetowska ), Imburski ( Mikołajowice ), A.Marcinek ( Ryglice ), D. Sarad ( Ryglice ) Kusin ( Dębina Łetowska ), Wójcik ( Koszyce Wielkie )


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [222]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Trening

   Wtorek, Czwartek

     godz. 18:30

 boisko obok orlika w

   Pogórskiej Woli

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Pogoria Pogórska WolaBiała Lubaszowa
Pogoria Pogórska Wola 3:0 Biała Lubaszowa
2018-11-11, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olszynka Ołpiny 1:1 Ks Ryglice
Lks Koszyce Wielkie 4:5 Tuchovia II Tuchów
Gosławice Gosłavia 1:0 Lks Zgłobice
Victoria Koszyce Małe 2:1 Lks Dębina Łętowska
Bobrovia Bobrowniki Małe 1:2 Lks Szynwałd
Pogoria Pogórska Wola 3:0 Biała Lubaszowa
Orzeł Lisia Góra 0:1 Ks Radlna
Dunajec Mikołajowice 1:1 Ks Rzuchowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. darkos92 5

Partnerzy

Pagen Gnojnik

Ks Ryglice

Iva Iwkowa

        

     

Pogoria Pogórska Wola