Pogoria Pogórska Wola - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Sponsorzy

Werteks

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najnowsza galeria

Pogoria 2:0 Lubaszowa
Ładowanie...

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarium

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 105, wczoraj: 364
ogółem: 1 358 152

statystyki szczegółowe

Aktualności

Król strzelców A klasy sezonu 2017/2018

  • autor: shevaa, 2018-03-17 16:43

Klasyfikacja strzelców tarnowskiej A klasy sezonu 2017/2018 aktualizacja 9 maj 2018

23 bramek Ł.Zając ( Ładna ) K.Kawa ( Gosławice )

22 bramek D.Kulas ( Pogoria )

20 bramek Al.Stolarz ( Mikołajowice ), Ogiela ( Tuchovia )

czytaj dalej...

18 bramek Ł.Gierałt ( Pleśna )

17 bramek M.Hebda ( Pogoria ),

15 bramek M.Nosek ( Bobrowniki Małe )

14 bramek K.Bańdur ( Łękawica ), A.Szczerba ( Ładna ), G.Jasiak ( Ładna ) Piekarski (Zgłobice ),

13 bramek, Dan.Brozek ( Mikołajowice ) M.Grzywa ( Zgłobice ) Kurdziel ( Pleśna )

12 bramek M.Myjkowski ( Pleśna ) J.Wróbel ( Gosławice )

11 bramek P.Bibro ( Mikołajowice )

10 bramek D.Banach ( Ołpiny ) J.Lisiak ( Koszyce Wielkie ).

9 bramek,  M.Zborowski ( Koszyce Wielkie )

8 bramek Do.Witek ( Lisia Góra ), D.Rąpała ( Tuchów ), Szarot ( Łękawica ) M.Chudoba ( Gosławice ) W.Olszówka ( Pogoria ) T.Lipiński ( Ładna ) Kuczera ( Zgłobice ),

7 bramek K.Szumlański (Radlna ), M Siedlik ( Ryglice ) Jasek ( Niwka ) J.Gądek ( Pleśna ),  Sroka (Gosławice) D.Schab ( Lisia Góra ) Gut ( Pleśna )

6 bramek Pasek ( Koszyce Wielkie ) P.Cetnarowski ( Ryglice ),  M.Wilk ( Lisia Góra), A.Ryba ( Ołpiny ) J.Sikorski ( Lisia Góra )

5 bramek Bobak ( Tuchovia ) Art. Kaczor ( Tuchovia ) Łabądź ( Łękawica ) Hołda ( Niwka ) M.Świerczek ( Pogoria ), P.Trzaskowski ( Koszyce Wielkie )  Szpak ( Tuchovia ) P.Wójcik ( Ołpiny ),

4 bramki Smoszna ( Lubaszowa ) , Mar..Bałut ( Ryglice ), Lesniak ( Bobrowniki ) . P. Smoleń ( Bobrowniki Małe ), Seremet (  Bobrowniki Wielkie ),  Dziża ( Tuchów ) Szot ( Tuchovia ) Lasota ( Zgłobice ), R.Piszczek ( Plesna ), Gajdur ( Koszyce Wielkie ), Chłopecki ( Bobrowniki Małe ) P.Okoński ( Koszyce Wielkie ), Albrechtowicz ( Ołpiny ) D.Jackowski ( Niwka ),  B.Gajdur ( Mikołajowice ) Janu. Sysło ( Ładna ) M.Łaskawski ( Radlna), J.Taraszka ( Lisia Góra ) Rzońca (  Pleśna ), M.Kwater ( bobrowniki Małe )

3 bramki P.Kras ( Koszyce Wielkie ), Rzepa ( Gosławice ), , Ł.Cetnarowski ( Ryglice ),  P.Gniadek ( Gosławice ) G.Bajorek ( Lubaszowa ), B.Kawula ( Zgłobice ) Usarz ( Bobrowniki ), D.Starzec ( Ryglice ) Bator ( Mikołajowice )  Starzec ( Lisia Góra ), M.Słomski ( Ołpiny ) Siedlik ( Łękawica ) K.Pyzdek ( Tuchovia ), Prokop ( Ładna ) Bęben ( Ryglice ) Kita ( Lubaszowa ) Cudek ( Lubaszowa ), R.Kozioł ( Lisia Góra ), G.Pytel ( Pogoria ) Król ( Koszyce Wielkie )Dan.Sikorski ( Lisia Góra )

2 bramki K.Cetera ( Plesna ), P.Jodłowski ( Ołpiny ), A.Miśtak ( Bobrowniki Małe ), Gryzło ( Lubaszowa )  Białoszewski ( Niwka ), M.Nowak ( Pleśna ), Kosiba ( Tuchovia ), Chrobak ( Bobrowniki Małe ), M.Kawa ( Gosławice ), K.Czarnik ( Ładna ) Dydek ( Lubaszowa ), Drwal ( Plesna ), Sroka ( Ołpiny ) Aksamit ( Ładna ), Kwaśny ( Lubaszowa ) K.Hebda ( Pogoria ) Batko ( Gosławice), D.Cetnarowski ( Ryglice ) Mucha ( Mikołajowice ) M.Słowik ( Ładna ) Jasiński ( Lubaszowa )  Wielgus ( Radlna ) R.Zjaia ( Radlna ), Bezak ( Zgłobice ),  Budzik ( Łękawica ) Malisz ( Mikołajowice ) Gębski ( Radlna ), Ryba ( Pleśna ) P.Fudalej ( Bobrowniki Małe ), Białoszewski ( Niwka ),. M.Wajda ( Zgłobice ), Lis ( Zgłobice ), J.Ciurej ( Plesna ) Brzeziak ( Mikołajowice ) Jania ( Radlna ), Kocoł ( Zgłobice ), Karaś ( Bobrowniki Małe ), M.Fudalej ( Bobrowniki Małe) Bibro ( Zgłobice ),

1 bramka M.Kuta ( Lisia Góra ), S.Węgrzyn ( Lisia Góra ), Jac.Sysło ( Ładna ), S.Sumara ( Mikołajowice ) , T.Pajak ( Ryglice ), R.Kapustka ( Pogoria ) M.Marta ( Pogoria ). P.Dziuban ( Ołpiny ), Soćko ( Pleśna Szara (Gosławice), Bielak ( Tuchovia ) M.Żurek ( Bobrowniki ), Jękot ( Ryglice ), Korman ( Gosławice ), Bober ( Plesna ), Cierplich ( Koszyce Wielkie ), Janiczek ( Lubaszowa ) Wisniowski ( Tuchovia ) H.Smoszna ( Tuchovia ) Jarosz ( Mikołajowice ), Baszczewski ( Ryglice ), Marczak ( Ołpiny ). P.Gajdur ( Mikołajowice ), Czyż ( Tuchów ), Kuropatwa ( Łękawica ) Soćko ( Radlna ), P.Myjkowski (Lubaszowa). Sygnarowicz ( Niwka ) Kukla ( Koszyce Wielkie ), Tyrka ( Tuchovia ), Tryba ( Zglobice ) Jaśkiewicz ( Radlna ), Czapla ( Tuchów ) D.Furmański ( Łękawica ), P.Zaranek ( Zgłobice ) Wisniowski ( Lubaszowa ), Karaś ( Bobrowniki Wielkie ) Czajka ( Mikołajowice ), M.Sysło ( Ładna ) Kucajda ( Niwka ) Gryzło ( Lubaszowa )Imburski ( Mikołajowice ), Srebro ( Łękawice ) Bujak ( Niwka ) Siemiński ( Ładna ) Kukułka ( Radlna ) Michalski ( Radlna ) Zduń ( Tuchovia ), Leszkiewicz ( Tuchovia ) Cygan ( Ładna ) Duran ( Ołpiny ) Juszczyk ( Łękawica ) Brożek ( Zgłobice ) Mikrut ( Ołpiny ) P.Niemiec ( Ryglice ) Rzońca ( Ryglice ) Stańczyk ( Tuchovia ) Radliński ( Zgłobice ) Taraszka ( Lisia Góra ), T.Świerczek ( Lisia Góra ) Płachno ( Tuchovia ) Gębala ( Radlna ) Bober ( Pleśna ) P.Augustyn ( Ołpiny ) Brakowski ( Gosławice ), Stawarz ( Gosławice ) Stelmach ( ładna ) Zięba ( Zgłobice ) Jamróz ( Ryglice ) Sowa ( Tuchovia ), Bąk ( Tuchovia ) Kwarciński  Ładna , Stachowiak ( Zgłobice ), F.Sikorski ( Lisa Góra )

 

Bramki samobójcze

P.Dudek ( Niwka ), A Gut ( Pleśna ), M.Grela ( Pogoria ) M.Nowak ( Pleśna ), Karaś ( Bobrowniki Małe ), Kukla ( Koszyce Wielkie ) Rzońca ( Plesna )  Łątka ( Radlna )


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [647]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Trening

Wtorek, Czwartek

    godz. 18:30

         orlik w

  Pogórskiej Woli

Reklama

Najbliższe spotkanie

Orzeł Lisia Góra Pogoria Pogórska Wola
Orzeł Lisia Góra   Pogoria Pogórska Wola
2018-05-27, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Tuchovia II TuchówPogoria Pogórska Wola
Tuchovia II Tuchów 2:2 Pogoria Pogórska Wola
2018-05-20, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Pogórze Pleśna 4:3 Orzeł Lisia Góra
Biała Lubaszowa Ks Niwka
Gosławice Gosłavia 7:3 Ks Ryglice
Tuchovia II Tuchów 2:2 Pogoria Pogórska Wola
Bobrovia Bobrowniki Małe 3:1 Olszynka Ołpiny
Ks Łękawica 1:2 Lks Ładna
Ks Radlna 0:4 Lks Koszyce Wielkie
Dunajec Mikołajowice 4:2 Lks Zgłobice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27
Dunajec Mikołajowice - Tuchovia II Tuchów
Lks Zgłobice - Ks Radlna
Lks Koszyce Wielkie - Gosławice Gosłavia
Ks Ryglice - Biała Lubaszowa
Lks Ładna - Bobrovia Bobrowniki Małe
Ks Niwka - Ks Łękawica
Olszynka Ołpiny - Pogórze Pleśna
Orzeł Lisia Góra - Pogoria Pogórska Wola

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Partnerzy

Pagen Gnojnik

Ks Ryglice

Iva Iwkowa

        

     

Pogoria Pogórska Wola