Pogoria Pogórska Wola - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Sponsorzy

Werteks

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najnowsza galeria

Pogoria 2:0 Lubaszowa
Ładowanie...

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarium

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 83, wczoraj: 364
ogółem: 1 358 130

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
30  2018-06-10 Gosławice Gosłavia Ks Radlna 17:00
30  2018-06-10 Biała Lubaszowa Dunajec Mikołajowice 17:00
30  2018-06-10 Ks Łękawica Lks Zgłobice 17:00
30  2018-06-10 Bobrovia Bobrowniki Małe Lks Koszyce Wielkie 17:00
30  2018-06-10 Tuchovia II Tuchów Ks Ryglice 17:00
30  2018-06-10 Pogoria Pogórska Wola Ks Niwka 17:00
30  2018-06-10 Orzeł Lisia Góra Lks Ładna 17:00
30  2018-06-10 Tuchovia II Tuchów Olszynka Ołpiny 17:00
29  2018-06-03 Ks Niwka Pogórze Pleśna 18:00
29  2018-06-03 Dunajec Mikołajowice Gosławice Gosłavia 17:00
29  2018-06-03 Ks Radlna Tuchovia II Tuchów 15:00
29  2018-06-02 Olszynka Ołpiny Orzeł Lisia Góra 17:00
29  2018-06-02 Lks Ładna Pogoria Pogórska Wola 18:00
29  2018-06-02 Ks Ryglice Bobrovia Bobrowniki Małe 18:00
29  2018-06-02 Lks Koszyce Wielkie Ks Łękawica 18:00
29  2018-06-02 Lks Zgłobice Biała Lubaszowa 17:00
28  2018-05-31 Tuchovia II Tuchów Olszynka Ołpiny 17:00
28  2018-05-30 Gosławice Gosłavia Lks Zgłobice 18:00
28  2018-05-30 Biała Lubaszowa Lks Koszyce Wielkie 17:00
28  2018-05-30 Ks Łękawica Ks Ryglice 17:00
28  2018-05-30 Bobrovia Bobrowniki Małe Ks Niwka 17:30
28  2018-05-30 Pogórze Pleśna Lks Ładna 17:30
28  2018-05-30 Pogoria Pogórska Wola Olszynka Ołpiny 17:00
28  2018-05-23 Ks Radlna Dunajec Mikołajowice 18:00
27  2018-05-27 Orzeł Lisia Góra Pogoria Pogórska Wola 15:00
27  2018-05-27 Olszynka Ołpiny Pogórze Pleśna 13:30
27  2018-05-27 Ks Niwka Ks Łękawica 18:00
27  2018-05-26 Lks Ładna Bobrovia Bobrowniki Małe 18:00
27  2018-05-26 Ks Ryglice Biała Lubaszowa 18:00
27  2018-05-26 Lks Koszyce Wielkie Gosławice Gosłavia 18:00
27  2018-05-26 Lks Zgłobice Ks Radlna 14:00
27  2018-05-26 Dunajec Mikołajowice Tuchovia II Tuchów 17:00
26  2018-05-20 Dunajec Mikołajowice 4:2 Lks Zgłobice zobacz ›
26  2018-05-20 Ks Radlna 0:4 Lks Koszyce Wielkie zobacz ›
26  2018-05-20 Ks Łękawica 1:2 Lks Ładna zobacz ›
26  2018-05-20 Bobrovia Bobrowniki Małe 3:1 Olszynka Ołpiny zobacz ›
26  2018-05-20 Tuchovia II Tuchów 2:2 Pogoria Pogórska Wola zobacz ›
26  2018-05-19 Gosławice Gosłavia 7:3 Ks Ryglice zobacz ›
26  2018-05-19 Biała Lubaszowa Ks Niwka 18:00
26  2018-05-19 Pogórze Pleśna 4:3 Orzeł Lisia Góra zobacz ›
25  2018-05-13 Pogoria Pogórska Wola 1:2 Pogórze Pleśna zobacz ›
25  2018-05-13 Ks Niwka 1:2 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
25  2018-05-12 Orzeł Lisia Góra 4:2 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
25  2018-05-12 Olszynka Ołpiny 4:0 Ks Łękawica zobacz ›
25  2018-05-12 Lks Ładna 9:3 Biała Lubaszowa zobacz ›
25  2018-05-12 Ks Ryglice 1:3 Ks Radlna zobacz ›
25  2018-05-12 Lks Koszyce Wielkie 1:2 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
25  2018-05-12 Lks Zgłobice 4:2 Tuchovia II Tuchów zobacz ›
24  2018-05-06 Lks Zgłobice 3:3 Lks Koszyce Wielkie zobacz ›
24  2018-05-06 Dunajec Mikołajowice 3:0 Ks Ryglice zobacz ›
24  2018-05-06 Ks Łękawica 0:5 Orzeł Lisia Góra zobacz ›
24  2018-05-06 Tuchovia II Tuchów 1:2 Pogórze Pleśna zobacz ›
24  2018-05-05 Ks Radlna 0:0 Ks Niwka zobacz ›
24  2018-05-05 Gosławice Gosłavia 3:2 Lks Ładna zobacz ›
24  2018-05-05 Biała Lubaszowa 0:1 Olszynka Ołpiny zobacz ›
24  2018-05-05 Bobrovia Bobrowniki Małe 2:4 Pogoria Pogórska Wola zobacz ›
23  2018-05-03 Pogórze Pleśna 5:2 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
23  2018-05-03 Orzeł Lisia Góra 3:1 Biała Lubaszowa zobacz ›
23  2018-05-03 Lks Koszyce Wielkie 2:5 Tuchovia II Tuchów zobacz ›
23  2018-05-02 Pogoria Pogórska Wola 3:2 Ks Łękawica zobacz ›
23  2018-05-01 Olszynka Ołpiny 2:6 Gosławice Gosłavia zobacz ›
23  2018-05-01 Lks Ładna 8:3 Ks Radlna zobacz ›
23  2018-05-01 Ks Niwka 2:4 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
23  2018-05-01 Ks Ryglice 1:4 Lks Zgłobice zobacz ›
22  2018-04-29 Dunajec Mikołajowice 3:7 Lks Ładna zobacz ›
22  2018-04-29 Ks Radlna 1:3 Olszynka Ołpiny zobacz ›
22  2018-04-28 Lks Koszyce Wielkie 3:0 Ks Ryglice zobacz ›
22  2018-04-28 Lks Zgłobice 7:0 Ks Niwka zobacz ›
22  2018-04-28 Gosławice Gosłavia 0:4 Orzeł Lisia Góra zobacz ›
22  2018-04-28 Biała Lubaszowa 1:5 Pogoria Pogórska Wola zobacz ›
22  2018-04-28 Ks Łękawica 0:5 Pogórze Pleśna zobacz ›
22  2018-04-28 Tuchovia II Tuchów 4:0 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
21  2018-04-22 Pogoria Pogórska Wola 4:1 Gosławice Gosłavia zobacz ›
21  2018-04-22 Ks Niwka 1:1 Lks Koszyce Wielkie zobacz ›
21  2018-04-21 Bobrovia Bobrowniki Małe 3:2 Ks Łękawica zobacz ›
21  2018-04-21 Pogórze Pleśna 2:0 Biała Lubaszowa zobacz ›
21  2018-04-21 Orzeł Lisia Góra 3:1 Ks Radlna zobacz ›
21  2018-04-21 Olszynka Ołpiny 1:4 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
21  2018-04-21 Lks Ładna 1:0 Lks Zgłobice zobacz ›
21  2018-04-21 Ks Ryglice 5:5 Tuchovia II Tuchów zobacz ›
20  2018-04-15 Dunajec Mikołajowice 3:0 Orzeł Lisia Góra zobacz ›
20  2018-04-14 Ks Ryglice 5:0 Ks Niwka zobacz ›
20  2018-04-14 Lks Koszyce Wielkie 2:3 Lks Ładna zobacz ›
20  2018-04-14 Lks Zgłobice 2:1 Olszynka Ołpiny zobacz ›
20  2018-04-14 Ks Radlna 3:0 Pogoria Pogórska Wola zobacz ›
20  2018-04-14 Gosławice Gosłavia 2:2 Pogórze Pleśna zobacz ›
20  2018-04-14 Biała Lubaszowa 0:2 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
20  2018-04-14 Tuchovia II Tuchów 6:1 Ks Łękawica zobacz ›
19  2018-04-08 Ks Łękawica 5:0 Biała Lubaszowa zobacz ›
19  2018-04-08 Olszynka Ołpiny 3:3 Lks Koszyce Wielkie zobacz ›
19  2018-04-08 Lks Ładna 5:0 Ks Ryglice zobacz ›
19  2018-04-07 Bobrovia Bobrowniki Małe 0:0 Gosławice Gosłavia zobacz ›
19  2018-04-07 Pogórze Pleśna 1:0 Ks Radlna zobacz ›
19  2018-04-07 Pogoria Pogórska Wola 3:0 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
19  2018-04-07 Orzeł Lisia Góra 2:2 Lks Zgłobice zobacz ›
19  2018-04-07 Ks Niwka 3:0 Tuchovia II Tuchów zobacz ›
18  2018-03-31 Ks Niwka 1:4 Lks Ładna zobacz ›
18  2018-03-31 Ks Ryglice 4:1 Olszynka Ołpiny zobacz ›
18  2018-03-31 Lks Koszyce Wielkie 3:0 Orzeł Lisia Góra zobacz ›
18  2018-03-31 Lks Zgłobice 1:0 Pogoria Pogórska Wola zobacz ›
18  2018-03-31 Dunajec Mikołajowice 1:2 Pogórze Pleśna zobacz ›
18  2018-03-31 Ks Radlna 0:3 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
18  2018-03-31 Gosławice Gosłavia 5:0 Ks Łękawica zobacz ›
18  2018-03-31 Tuchovia II Tuchów 0:0 Biała Lubaszowa zobacz ›
17  2018-03-25 Pogórze Pleśna Lks Zgłobice 13:00
17  2018-03-25 Pogoria Pogórska Wola Lks Koszyce Wielkie 14:00
17  2018-03-25 Lks Ładna Tuchovia II Tuchów 16:00
17  2018-03-24 Biała Lubaszowa Gosławice Gosłavia 15:30
17  2018-03-24 Ks Łękawica Ks Radlna 15:00
17  2018-03-24 Bobrovia Bobrowniki Małe Dunajec Mikołajowice 15:00
17  2018-03-24 Orzeł Lisia Góra Ks Ryglice 15:30
17  2018-03-24 Olszynka Ołpiny Ks Niwka 14:30
16  2018-05-16 Lks Ładna 4:2 Olszynka Ołpiny zobacz ›
16  2018-05-16 Ks Niwka 1:4 Orzeł Lisia Góra zobacz ›
16  2018-05-16 Ks Ryglice 2:1 Pogoria Pogórska Wola zobacz ›
16  2018-05-16 Lks Koszyce Wielkie 0:1 Pogórze Pleśna zobacz ›
16  2018-05-16 Lks Zgłobice 4:2 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
16  2018-05-16 Dunajec Mikołajowice 8:0 Ks Łękawica zobacz ›
16  2018-05-16 Ks Radlna 5:1 Biała Lubaszowa zobacz ›
16  2018-05-16 Tuchovia II Tuchów 2:0 Gosławice Gosłavia zobacz ›
15  2017-11-12 Ks Radlna 5:2 Gosławice Gosłavia zobacz ›
15  2017-11-12 Lks Koszyce Wielkie 3:0 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
15  2017-11-12 Lks Ładna 3:2 Orzeł Lisia Góra zobacz ›
15  2017-11-12 Olszynka Ołpiny 0:6 Tuchovia II Tuchów zobacz ›
15  2017-11-11 Dunajec Mikołajowice 3:1 Biała Lubaszowa zobacz ›
15  2017-11-11 Lks Zgłobice 3:1 Ks Łękawica zobacz ›
15  2017-11-11 Ks Ryglice 0:1 Pogórze Pleśna zobacz ›
15  2017-11-11 Ks Niwka 2:4 Pogoria Pogórska Wola zobacz ›
14  2017-11-05 Orzeł Lisia Góra 1:0 Olszynka Ołpiny zobacz ›
14  2017-11-05 Pogoria Pogórska Wola 1:3 Lks Ładna zobacz ›
14  2017-11-05 Pogórze Pleśna 7:1 Ks Niwka zobacz ›
14  2017-11-05 Ks Łękawica 5:1 Lks Koszyce Wielkie zobacz ›
14  2017-11-05 Tuchovia II Tuchów 1:0 Ks Radlna zobacz ›
14  2017-11-04 Bobrovia Bobrowniki Małe 7:0 Ks Ryglice zobacz ›
14  2017-11-04 Biała Lubaszowa 1:2 Lks Zgłobice zobacz ›
14  2017-11-04 Gosławice Gosłavia 2:4 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
13  2017-10-29 Dunajec Mikołajowice 6:1 Ks Radlna zobacz ›
13  2017-10-29 Lks Koszyce Wielkie 1:1 Biała Lubaszowa zobacz ›
13  2017-10-29 Lks Ładna 4:3 Pogórze Pleśna zobacz ›
13  2017-10-29 Orzeł Lisia Góra 4:2 Tuchovia II Tuchów zobacz ›
13  2017-10-28 Lks Zgłobice 5:1 Gosławice Gosłavia zobacz ›
13  2017-10-28 Ks Ryglice 4:1 Ks Łękawica zobacz ›
13  2017-10-28 Ks Niwka 1:3 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
13  2017-10-28 Olszynka Ołpiny 1:2 Pogoria Pogórska Wola zobacz ›
12  2017-10-22 Pogoria Pogórska Wola 4:2 Orzeł Lisia Góra zobacz ›
12  2017-10-22 Pogórze Pleśna 2:3 Olszynka Ołpiny zobacz ›
12  2017-10-22 Ks Łękawica 4:1 Ks Niwka zobacz ›
12  2017-10-22 Ks Radlna 0:5 Lks Zgłobice zobacz ›
12  2017-10-22 Tuchovia II Tuchów 2:1 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
12  2017-10-21 Bobrovia Bobrowniki Małe 4:3 Lks Ładna zobacz ›
12  2017-10-21 Biała Lubaszowa 2:0 Ks Ryglice zobacz ›
12  2017-10-21 Gosławice Gosłavia 5:3 Lks Koszyce Wielkie zobacz ›
11  2017-10-15 Lks Koszyce Wielkie 3:0 Ks Radlna zobacz ›
11  2017-10-15 Ks Niwka 0:2 Biała Lubaszowa zobacz ›
11  2017-10-15 Lks Ładna 3:1 Ks Łękawica zobacz ›
11  2017-10-15 Olszynka Ołpiny 2:3 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
11  2017-10-15 Orzeł Lisia Góra 0:2 Pogórze Pleśna zobacz ›
11  2017-10-15 Pogoria Pogórska Wola 1:3 Tuchovia II Tuchów zobacz ›
11  2017-10-14 Lks Zgłobice 2:0 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
11  2017-10-14 Ks Ryglice 0:5 Gosławice Gosłavia zobacz ›
10  2017-10-08 Pogórze Pleśna 5:1 Pogoria Pogórska Wola zobacz ›
10  2017-10-08 Ks Łękawica 3:2 Olszynka Ołpiny zobacz ›
10  2017-10-08 Ks Radlna 4:1 Ks Ryglice zobacz ›
10  2017-10-08 Dunajec Mikołajowice 2:0 Lks Koszyce Wielkie zobacz ›
10  2017-10-08 Tuchovia II Tuchów 1:1 Lks Zgłobice zobacz ›
10  2017-10-07 Bobrovia Bobrowniki Małe 2:2 Orzeł Lisia Góra zobacz ›
10  2017-10-07 Biała Lubaszowa 2:4 Lks Ładna zobacz ›
10  2017-10-07 Gosławice Gosłavia 3:2 Ks Niwka zobacz ›
2017-10-01 Ks Niwka 2:0 Ks Radlna zobacz ›
2017-10-01 Olszynka Ołpiny 0:0 Biała Lubaszowa zobacz ›
2017-10-01 Pogoria Pogórska Wola 2:2 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
2017-10-01 Pogórze Pleśna 5:3 Tuchovia II Tuchów zobacz ›
2017-09-30 Lks Koszyce Wielkie 2:4 Lks Zgłobice zobacz ›
2017-09-30 Ks Ryglice 2:1 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
2017-09-30 Lks Ładna 3:3 Gosławice Gosłavia zobacz ›
2017-09-30 Orzeł Lisia Góra 3:1 Ks Łękawica zobacz ›
2017-10-18 Ks Łękawica 0:5 Pogoria Pogórska Wola zobacz ›
2017-09-24 Ks Radlna 0:6 Lks Ładna zobacz ›
2017-09-24 Dunajec Mikołajowice 4:2 Ks Niwka zobacz ›
2017-09-24 Lks Zgłobice 1:2 Ks Ryglice zobacz ›
2017-09-24 Tuchovia II Tuchów 6:2 Lks Koszyce Wielkie zobacz ›
2017-09-23 Bobrovia Bobrowniki Małe 0:5 Pogórze Pleśna zobacz ›
2017-09-23 Biała Lubaszowa Orzeł Lisia Góra 16:00
2017-09-23 Gosławice Gosłavia 2:1 Olszynka Ołpiny zobacz ›
2017-09-17 Ks Niwka 2:2 Lks Zgłobice zobacz ›
2017-09-17 Lks Ładna 3:2 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
2017-09-17 Pogoria Pogórska Wola 6:0 Biała Lubaszowa zobacz ›
2017-09-17 Pogórze Pleśna 6:0 Ks Łękawica zobacz ›
2017-09-16 Ks Ryglice 0:1 Lks Koszyce Wielkie zobacz ›
2017-09-16 Olszynka Ołpiny 3:1 Ks Radlna zobacz ›
2017-09-16 Orzeł Lisia Góra 1:4 Gosławice Gosłavia zobacz ›
2017-09-16 Bobrovia Bobrowniki Małe 3:4 Tuchovia II Tuchów zobacz ›
2017-09-13 Ks Łękawica 3:3 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
2017-09-13 Biała Lubaszowa 1:4 Pogórze Pleśna zobacz ›
2017-09-13 Gosławice Gosłavia 1:3 Pogoria Pogórska Wola zobacz ›
2017-09-13 Dunajec Mikołajowice 5:2 Olszynka Ołpiny zobacz ›
2017-09-13 Lks Zgłobice 6:1 Lks Ładna zobacz ›
2017-09-13 Lks Koszyce Wielkie 1:0 Ks Niwka zobacz ›
2017-09-13 Tuchovia II Tuchów 5:0 Ks Ryglice zobacz ›
2017-09-06 Ks Radlna 1:3 Orzeł Lisia Góra zobacz ›
2017-09-10 Ks Niwka 0:3 Ks Ryglice zobacz ›
2017-09-10 Olszynka Ołpiny 2:1 Lks Zgłobice zobacz ›
2017-09-10 Pogoria Pogórska Wola 2:0 Ks Radlna zobacz ›
2017-09-10 Ks Łękawica 1:10 Tuchovia II Tuchów zobacz ›
2017-09-09 Lks Ładna 8:1 Lks Koszyce Wielkie zobacz ›
2017-09-09 Orzeł Lisia Góra 1:3 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
2017-09-09 Pogórze Pleśna 2:3 Gosławice Gosłavia zobacz ›
2017-09-09 Bobrovia Bobrowniki Małe 0:3 Biała Lubaszowa zobacz ›
2017-09-03 Lks Zgłobice 1:1 Orzeł Lisia Góra zobacz ›
2017-09-03 Tuchovia II Tuchów 7:3 Ks Niwka zobacz ›
2017-09-02 Biała Lubaszowa 10:0 Ks Łękawica zobacz ›
2017-09-02 Gosławice Gosłavia 3:3 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
2017-09-02 Ks Radlna 1:6 Pogórze Pleśna zobacz ›
2017-09-02 Dunajec Mikołajowice 6:1 Pogoria Pogórska Wola zobacz ›
2017-09-02 Lks Koszyce Wielkie 4:1 Olszynka Ołpiny zobacz ›
2017-09-02 Ks Ryglice 0:4 Lks Ładna zobacz ›
2017-08-27 Lks Ładna 5:0 Ks Niwka zobacz ›
2017-08-27 Pogoria Pogórska Wola 1:2 Lks Zgłobice zobacz ›
2017-08-27 Pogórze Pleśna 8:3 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
2017-08-27 Ks Łękawica 2:3 Gosławice Gosłavia zobacz ›
2017-08-26 Olszynka Ołpiny 3:3 Ks Ryglice zobacz ›
2017-08-26 Orzeł Lisia Góra 1:3 Lks Koszyce Wielkie zobacz ›
2017-08-26 Bobrovia Bobrowniki Małe 4:0 Ks Radlna zobacz ›
2017-08-26 Biała Lubaszowa 1:1 Tuchovia II Tuchów zobacz ›
2017-11-18 Lks Koszyce Wielkie 4:3 Pogoria Pogórska Wola zobacz ›
2017-08-20 Dunajec Mikołajowice 6:2 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
2017-08-20 Tuchovia II Tuchów 0:1 Lks Ładna zobacz ›
2017-08-19 Gosławice Gosłavia 6:1 Biała Lubaszowa zobacz ›
2017-08-19 Ks Radlna 3:3 Ks Łękawica zobacz ›
2017-08-19 Lks Zgłobice 2:2 Pogórze Pleśna zobacz ›
2017-08-19 Ks Ryglice 3:4 Orzeł Lisia Góra zobacz ›
2017-08-19 Ks Niwka 3:2 Olszynka Ołpiny zobacz ›
2017-08-15 Biała Lubaszowa 0:4 Ks Radlna zobacz ›
2017-08-13 Olszynka Ołpiny 4:5 Lks Ładna zobacz ›
2017-08-13 Pogoria Pogórska Wola 2:2 Ks Ryglice zobacz ›
2017-08-13 Ks Łękawica 3:3 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
2017-08-12 Orzeł Lisia Góra 6:1 Ks Niwka zobacz ›
2017-08-12 Pogórze Pleśna 6:2 Lks Koszyce Wielkie zobacz ›
2017-08-12 Bobrovia Bobrowniki Małe 4:3 Lks Zgłobice zobacz ›
2017-08-12 Gosławice Gosłavia 5:2 Tuchovia II Tuchów zobacz ›

Trening

Wtorek, Czwartek

    godz. 18:30

         orlik w

  Pogórskiej Woli

Reklama

Najbliższe spotkanie

Orzeł Lisia Góra Pogoria Pogórska Wola
Orzeł Lisia Góra   Pogoria Pogórska Wola
2018-05-27, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Tuchovia II TuchówPogoria Pogórska Wola
Tuchovia II Tuchów 2:2 Pogoria Pogórska Wola
2018-05-20, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Pogórze Pleśna 4:3 Orzeł Lisia Góra
Biała Lubaszowa Ks Niwka
Gosławice Gosłavia 7:3 Ks Ryglice
Tuchovia II Tuchów 2:2 Pogoria Pogórska Wola
Bobrovia Bobrowniki Małe 3:1 Olszynka Ołpiny
Ks Łękawica 1:2 Lks Ładna
Ks Radlna 0:4 Lks Koszyce Wielkie
Dunajec Mikołajowice 4:2 Lks Zgłobice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27
Dunajec Mikołajowice - Tuchovia II Tuchów
Lks Zgłobice - Ks Radlna
Lks Koszyce Wielkie - Gosławice Gosłavia
Ks Ryglice - Biała Lubaszowa
Lks Ładna - Bobrovia Bobrowniki Małe
Ks Niwka - Ks Łękawica
Olszynka Ołpiny - Pogórze Pleśna
Orzeł Lisia Góra - Pogoria Pogórska Wola

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Partnerzy

Pagen Gnojnik

Ks Ryglice

Iva Iwkowa

        

     

Pogoria Pogórska Wola