Pogoria Pogórska Wola - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Sponsorzy

Werteks

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najnowsza galeria

Pogoria 2:0 Lubaszowa
Ładowanie...

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarium

18

09-2018

wtorek

19

09-2018

środa

20

09-2018

czwartek

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

Lks Szynwałd - Pogoria Pogórska Wola - 16:30

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 165, wczoraj: 215
ogółem: 1 388 011

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
15  2018-11-11 Dunajec Mikołajowice Ks Rzuchowa 13:00
15  2018-11-11 Orzeł Lisia Góra Ks Radlna 13:00
15  2018-11-11 Pogoria Pogórska Wola Biała Lubaszowa 13:00
15  2018-11-10 Bobrovia Bobrowniki Małe Lks Szynwałd 13:00
15  2018-11-10 Victoria Koszyce Małe Lks Dębina Łętowska 13:00
15  2018-11-10 Gosławice Gosłavia Lks Zgłobice 13:00
15  2018-11-10 Lks Koszyce Wielkie Tuchovia II Tuchów 13:00
15  2018-11-10 Olszynka Ołpiny Ks Ryglice 13:00
14  2018-11-04 Ks Radlna Pogoria Pogórska Wola 13:00
14  2018-11-04 Lks Zgłobice Lks Koszyce Wielkie 13:00
14  2018-11-04 Ks Rzuchowa Gosławice Gosłavia 13:00
14  2018-11-04 Lks Dębina Łętowska Dunajec Mikołajowice 13:00
14  2018-11-03 Ks Ryglice Orzeł Lisia Góra 13:00
14  2018-11-03 Tuchovia II Tuchów Olszynka Ołpiny 13:00
14  2018-11-03 Lks Szynwałd Victoria Koszyce Małe 13:00
14  2018-11-03 Biała Lubaszowa Bobrovia Bobrowniki Małe 13:00
13  2018-10-28 Dunajec Mikołajowice Lks Szynwałd 13:00
13  2018-10-28 Pogoria Pogórska Wola Ks Ryglice 13:00
13  2018-10-27 Victoria Koszyce Małe Bobrovia Bobrowniki Małe 14:00
13  2018-10-27 Gosławice Gosłavia Lks Dębina Łętowska 14:00
13  2018-10-27 Lks Koszyce Wielkie Ks Rzuchowa 14:00
13  2018-10-27 Olszynka Ołpiny Lks Zgłobice 14:00
13  2018-10-27 Orzeł Lisia Góra Tuchovia II Tuchów 14:00
13  2018-10-27 Ks Radlna Biała Lubaszowa 14:00
12  2018-10-21 Lks Zgłobice Orzeł Lisia Góra 14:00
12  2018-10-21 Ks Rzuchowa Olszynka Ołpiny 15:00
12  2018-10-21 Lks Dębina Łętowska Lks Koszyce Wielkie 15:00
12  2018-10-20 Ks Ryglice Ks Radlna 15:00
12  2018-10-20 Tuchovia II Tuchów Pogoria Pogórska Wola 15:00
12  2018-10-20 Lks Szynwałd Gosławice Gosłavia 15:00
12  2018-10-20 Bobrovia Bobrowniki Małe Dunajec Mikołajowice 14:00
12  2018-10-20 Biała Lubaszowa Victoria Koszyce Małe 15:00
11  2018-10-14 Dunajec Mikołajowice Victoria Koszyce Małe 15:00
11  2018-10-14 Pogoria Pogórska Wola Lks Zgłobice 14:00
11  2018-10-13 Gosławice Gosłavia Bobrovia Bobrowniki Małe 15:30
11  2018-10-13 Lks Koszyce Wielkie Lks Szynwałd 15:30
11  2018-10-13 Olszynka Ołpiny Lks Dębina Łętowska 15:30
11  2018-10-13 Orzeł Lisia Góra Ks Rzuchowa 15:30
11  2018-10-13 Ks Radlna Tuchovia II Tuchów 15:30
11  2018-10-13 Ks Ryglice Biała Lubaszowa 15:30
10  2018-10-07 Lks Zgłobice Ks Radlna 16:00
10  2018-10-07 Ks Rzuchowa Pogoria Pogórska Wola 16:00
10  2018-10-07 Lks Dębina Łętowska Orzeł Lisia Góra 16:00
10  2018-10-06 Tuchovia II Tuchów Ks Ryglice 16:00
10  2018-10-06 Lks Szynwałd Olszynka Ołpiny 16:00
10  2018-10-06 Bobrovia Bobrowniki Małe Lks Koszyce Wielkie 16:00
10  2018-10-06 Victoria Koszyce Małe Gosławice Gosłavia 16:00
10  2018-10-06 Biała Lubaszowa Dunajec Mikołajowice 16:00
2018-09-30 Pogoria Pogórska Wola Lks Dębina Łętowska 15:00
2018-09-29 Gosławice Gosłavia Dunajec Mikołajowice 16:00
2018-09-29 Lks Koszyce Wielkie Victoria Koszyce Małe 16:00
2018-09-29 Olszynka Ołpiny Bobrovia Bobrowniki Małe 16:00
2018-09-29 Olszynka Ołpiny Lks Szynwałd 16:00
2018-09-29 Ks Radlna Ks Rzuchowa 16:00
2018-09-29 Ks Ryglice Lks Zgłobice 16:00
2018-09-29 Tuchovia II Tuchów Biała Lubaszowa 16:00
2018-09-23 Lks Zgłobice Tuchovia II Tuchów 16:30
2018-09-23 Ks Rzuchowa Ks Ryglice 16:00
2018-09-23 Lks Dębina Łętowska Ks Radlna 16:30
2018-09-23 Dunajec Mikołajowice Lks Koszyce Wielkie 16:00
2018-09-22 Lks Szynwałd Pogoria Pogórska Wola 16:30
2018-09-22 Bobrovia Bobrowniki Małe Orzeł Lisia Góra 16:30
2018-09-22 Victoria Koszyce Małe Olszynka Ołpiny 16:30
2018-09-22 Biała Lubaszowa Gosławice Gosłavia 16:30
2018-09-16 Pogoria Pogórska Wola 4:0 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
2018-09-16 Lks Zgłobice 3:0 Biała Lubaszowa zobacz ›
2018-09-15 Lks Koszyce Wielkie 3:2 Gosławice Gosłavia zobacz ›
2018-09-15 Olszynka Ołpiny 2:1 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
2018-09-15 Orzeł Lisia Góra 1:3 Victoria Koszyce Małe zobacz ›
2018-09-15 Ks Radlna 1:3 Lks Szynwałd zobacz ›
2018-09-15 Ks Ryglice 1:1 Lks Dębina Łętowska zobacz ›
2018-09-15 Tuchovia II Tuchów 3:2 Ks Rzuchowa zobacz ›
2018-09-09 Ks Rzuchowa 1:3 Lks Zgłobice zobacz ›
2018-09-09 Lks Dębina Łętowska 3:0 Tuchovia II Tuchów zobacz ›
2018-09-09 Dunajec Mikołajowice 3:1 Orzeł Lisia Góra zobacz ›
2018-09-08 Lks Szynwałd 3:1 Ks Ryglice zobacz ›
2018-09-08 Bobrovia Bobrowniki Małe 4:2 Ks Radlna zobacz ›
2018-09-08 Victoria Koszyce Małe 3:0 Pogoria Pogórska Wola zobacz ›
2018-09-08 Gosławice Gosłavia 1:1 Olszynka Ołpiny zobacz ›
2018-09-08 Biała Lubaszowa 0:2 Lks Koszyce Wielkie zobacz ›
2018-09-02 Ks Ryglice 1:3 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
2018-09-02 Lks Zgłobice 2:2 Lks Dębina Łętowska zobacz ›
2018-09-02 Ks Rzuchowa 0:0 Biała Lubaszowa zobacz ›
2018-09-01 Lks Koszyce Wielkie 2:2 Olszynka Ołpiny zobacz ›
2018-09-01 Orzeł Lisia Góra 4:1 Gosławice Gosłavia zobacz ›
2018-09-01 Pogoria Pogórska Wola 2:0 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
2018-09-01 Ks Radlna 4:5 Victoria Koszyce Małe zobacz ›
2018-09-01 Tuchovia II Tuchów 0:2 Lks Szynwałd zobacz ›
2018-08-26 Lks Dębina Łętowska 3:4 Ks Rzuchowa zobacz ›
2018-08-26 Victoria Koszyce Małe 4:0 Ks Ryglice zobacz ›
2018-08-26 Dunajec Mikołajowice 6:1 Ks Radlna zobacz ›
2018-08-25 Lks Szynwałd 1:0 Lks Zgłobice zobacz ›
2018-08-25 Bobrovia Bobrowniki Małe 3:0 Tuchovia II Tuchów zobacz ›
2018-08-25 Gosławice Gosłavia 2:1 Pogoria Pogórska Wola zobacz ›
2018-08-25 Lks Koszyce Wielkie 1:0 Orzeł Lisia Góra zobacz ›
2018-08-25 Biała Lubaszowa 0:2 Olszynka Ołpiny zobacz ›
2018-08-22 Orzeł Lisia Góra 3:3 Olszynka Ołpiny zobacz ›
2018-08-22 Pogoria Pogórska Wola 5:0 Lks Koszyce Wielkie zobacz ›
2018-08-22 Ks Radlna 1:3 Gosławice Gosłavia zobacz ›
2018-08-22 Ks Ryglice 4:3 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
2018-08-22 Tuchovia II Tuchów 5:1 Victoria Koszyce Małe zobacz ›
2018-08-22 Lks Zgłobice 0:2 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
2018-08-22 Lks Dębina Łętowska 1:1 Biała Lubaszowa zobacz ›
2018-08-15 Ks Rzuchowa 1:1 Lks Szynwałd zobacz ›
2018-08-19 Victoria Koszyce Małe 5:1 Lks Zgłobice zobacz ›
2018-08-19 Dunajec Mikołajowice 6:2 Tuchovia II Tuchów zobacz ›
2018-08-18 Lks Szynwałd 4:0 Lks Dębina Łętowska zobacz ›
2018-08-18 Bobrovia Bobrowniki Małe 3:2 Ks Rzuchowa zobacz ›
2018-08-18 Gosławice Gosłavia 4:0 Ks Ryglice zobacz ›
2018-08-18 Lks Koszyce Wielkie 1:2 Ks Radlna zobacz ›
2018-08-18 Olszynka Ołpiny 3:2 Pogoria Pogórska Wola zobacz ›
2018-08-18 Biała Lubaszowa 2:1 Orzeł Lisia Góra zobacz ›
2018-08-12 Pogoria Pogórska Wola 3:1 Orzeł Lisia Góra zobacz ›
2018-08-12 Lks Zgłobice 1:5 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
2018-08-12 Ks Rzuchowa 1:0 Victoria Koszyce Małe zobacz ›
2018-08-12 Lks Dębina Łętowska 4:1 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
2018-08-11 Ks Radlna 1:2 Olszynka Ołpiny zobacz ›
2018-08-11 Ks Ryglice 0:3 Lks Koszyce Wielkie zobacz ›
2018-08-11 Tuchovia II Tuchów 1:3 Gosławice Gosłavia zobacz ›
2018-08-11 Lks Szynwałd 5:1 Biała Lubaszowa zobacz ›

Trening

   Wtorek, Czwartek

     godz. 18:30

 boisko obok orlika w

   Pogórskiej Woli

Reklama

Najbliższe spotkanie

Lks Szynwałd   Pogoria Pogórska Wola
2018-09-22, 16:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Pogoria Pogórska WolaBobrovia Bobrowniki Małe
Pogoria Pogórska Wola 4:0 Bobrovia Bobrowniki Małe
2018-09-16, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Tuchovia II Tuchów 3:2 Ks Rzuchowa
Ks Ryglice 1:1 Lks Dębina Łętowska
Ks Radlna 1:3 Lks Szynwałd
Orzeł Lisia Góra 1:3 Victoria Koszyce Małe
Olszynka Ołpiny 2:1 Dunajec Mikołajowice
Lks Koszyce Wielkie 3:2 Gosławice Gosłavia
Lks Zgłobice 3:0 Biała Lubaszowa
Pogoria Pogórska Wola 4:0 Bobrovia Bobrowniki Małe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Biała Lubaszowa - Gosławice Gosłavia
Victoria Koszyce Małe - Olszynka Ołpiny
Bobrovia Bobrowniki Małe - Orzeł Lisia Góra
Lks Szynwałd - Pogoria Pogórska Wola
Dunajec Mikołajowice - Lks Koszyce Wielkie
Lks Dębina Łętowska - Ks Radlna
Ks Rzuchowa - Ks Ryglice
Lks Zgłobice - Tuchovia II Tuchów

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. darkos92 5

Partnerzy

Pagen Gnojnik

Ks Ryglice

Iva Iwkowa

        

     

Pogoria Pogórska Wola