Pogoria Pogórska Wola - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Sponsorzy

Werteks

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najnowsza galeria

Pogoria 2:0 Lubaszowa
Ładowanie...

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarium

18

09-2018

wtorek

19

09-2018

środa

20

09-2018

czwartek

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

Lks Szynwałd - Pogoria Pogórska Wola - 16:30

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 196, wczoraj: 215
ogółem: 1 388 042

statystyki szczegółowe

Klasyfikacja strzelców

Klasyfikacja strzelców tarnowskiej A klasy po sezonie 2012/2013

45 bramek  M. Hebda ( Pogoria ), 

35 bramek Biały  ( Koszyce Małe )

26 bramek  Żaba (Skrzyszów)

24 bramek Bibro (Dunajec),

19 bramek Proszowski J. (Skrzyszów), O.Tryba ( Koszyce Małe ),

15 bramek  M.Jarosz (Koszyce Małe),

14 bramek A. Ryba (Ołpiny), 

13 bramek Proszowski M. (Skrzyszów), Kozłowski (Gromnik), A. Goliński (Pleśna), 

12 bramek B.Sysło (Ładna), A. Kłosoń (Jutrzenka), Groński (Koszyce Małe), J.Gromadzki (Koszyce),

11 bramek Albrechtowicz (Ołpiny), Mat Ryndak. (Rzepiennik), W.Olszówka ( Pogoria)

10 bramek  A.Kędzior (Rudka), P. Lis (Skrzyszów ) Stańczyk (Skrzyszów), B.Niziołek (Ołpiny), Krakowski S. (Dunajec), Ryndak Marc. (Rzepiennik),. M. Zborowski (Pleśna),

9 bramek D. Schab (Lisia Góra), Bielak ( Tuchovia ), , Wajda (Zgłobice), Ogiela (Tuchovia II), B.Kawula ( Zgłobice )

8 bramek  Kwater (Skrzyszów, ) , T. Gajdur (Koszyce Małe) S.Mosoń ( Ołpiny ), K.Grela ( Pogoria ) S.Bryl ( Rzepiennik Strzyż. ),  K. Rybski (Dunajec), A.Szczerba ( Zgłobice ), Szumlański (Pleśna),

7 bramek  Kamiński (Rzepiennik) K. Blacharski (Dunajec),  A.Nadolnik (Zryw),

6 bramek   Cygan (Ładna), Koziołek (Koszyce Małe),  Foltak (Ładna) M.Grzywa (Zgłobice),  D.Stoła ( Gromnik ), Papuga ( Zbylitowska Góra )

5 bramek  Bachula (Pleśna),  Kozioł (Skrzyszów),  P. Gajdur (Zgłobice), Kulas ( Pogoria ), ,  Rzońca (Pleśna), Wiśniowski ( Tuchovia ), Gacek (Jutrzenka),  Gałuszka ( Dunajec ), M.Mitoraj (Liwocz) Budzik ( Plesna ),

4 bramki  M.Olszówka ( Pogoria ),   Witek (Rudka ), Błoniarczyk (Jutrzenka J.Grzebień (Tuchovia II), S.Maniak ( Gromnik ), P.Bała (Koszyce), M. Gdowski (Pleśna), S.Knapik (Gromnik), S.Maniak ( Gromnik ), Cichy (Rudka ), Kania (Rudka), Kosiba (Tuchovia II), J.Nadolnik ( Wielka Wieś ). Świerczek (Lisia Góra), M.Sysło (Ładna), Leśniak (Zryw), K. Kafel ( Rzepienik Strzyż. ),

3 bramki  Lasota (Zgłobice), Kukliński (Zgłobice), M.Grzebień (Tuchovia II), Iżyk (Dunajec),  Paściak ( Wielka Wies ) Miś (Koszyce Małe), R. Stawarz (Jutrzenka), Klisiewicz (Liwocz),  Pochroń (Rudka), S.Berezowski ( Łanda ). A.Broda ( Dunajec ), Kołbasiuk ( Skrzyszów ), Dudek (Tuchovia II), Kisielewicz ( Liwocz Szerzyny ) D. Goliński (Dunajec), Ogorzelec ( Lisa Góra ), M.Kwiek ( Gromnik ), Ścieżka (Pleśna), K.Jabłoński ( Koszyce Małe ),  Zaranek (Zgłobice),

2 bramki  Słota (Ołpiny), Ślusarski (Koszyce), Wilk P. (Lisia Góra), M. Pyzik (Ołpiny), Sabat (Zgłobice), Cyrybał (Tuchovia II), Pacura (Dunajec), W.Ryndak (Rzepiennik), Piszczek (Liwocz), Korman (Jutrzenka), Ł. Drelicharz ( Ładna ), Kantor ( Zgłobice ), Leszkiewicz (Tuchovia II ) Minnich (Ładna), Kamykowski (Pleśna), Kurczab (Gromnik), D.Kara (Pogoria), Derlaga (Lisia Góra), K.Malik ( Rudka ), P.Szwed ( Pleśna ), Kotapka (Skrzyszów), P.Bobak ( Tuchovia ), Ustajnowski ( Tuchovia ), Brzuchacz ( Skrzyszów ) Tybor (Ładna), Rajski ( Wierzchosławice ) ), M.Kucharzyk ( Rzepiennik Strzyż. ), D. Kurtyka ( Rudka ),

1 bramka Krzemień (Tuchovia II), Kawula (Zgłobice), Budzik (Pleśna), Reczek (Zryw),  Mytnik (Zryw) Ziaja (Pogoria), Masłoń (Gromnik), Krakowski (Ładna), Kurowski (Ligia Góra), Orlik (Koszyce), Baran (Gromnik), Szalecki (Zgłobice), Depukat (Skrzyszów), Brożek (Rudka), Gąsior (Gromnik), Wolski (Pleśna), Stachowiak (Zgłobice), J.Sysło (Ładna), Gębarowski (Rzepiennik), Hanak (Pleśna), Węgrzyn (Rudka), Wojtanowski (Rzepiennik), Papuga (Dunajec), S. Kapustka (Pogoria) D.Biernacki ( Ołpiny ) K.Słowik (Rzepiennik), P.Rąpała (Rzepiennik),  Ciurej (Pleśna), D.Szatko (Lisia Góra), Wójcik (Ołpiny). K.Król (Ładna) Kamiński (Rudka) Z. Gacek (Zryw) P.Augustyn (Olszynka) J.Karaś (Rudka), Kisiel (Skrzyszów), Rybak (Koszyce) Nędza (Plesna), I.Marczyk (Ołpiny),, Stec (Tuchovia) G.Olszówka (Pogoria), R.Kapustka ( Pogoria ) K.Kocoł ( Lisia Góra )  Chwistek ( Tuchovia Tuchów ) Porębski ( Wierzchosławice ), M.Opioła ( Wielka Wieś ) P.Knapik ( Gromnik ), Kuczera ( Zgłobice ). P Wójcik ( Ołpiny ), Babiarz ( Tuchovia ), F.Sikorski ( Lisa Góra ), T.Żyra ( Plesna ) Chmura ( Gromnik ) Witek ( Lisa Góra ), J. Kurtyka ( Rudka ), P.Kamiński ( Rudka ), G.Witek ( Lisa Góra ), B.Wróbel ( Lisa Góra ) Banaś ( Wielka Wieś ) Burnóg ( Wielka Wieś Kantor ( Zgłobice ), Data ( Liwocz ), M, Trucham ( GKS Gromnik ), Jędrzejewski ( Liwocz Szerzyny ), Placek ( Liwocz Szerzyny ), I.Stasiowski ( Liwocz Szerzyny ), B.Sołtys ( Koszyce Małe ), Brożek ( Wierzchosławice ), Smoszna ( Tuchovia ).Drwal ( Plesna ), Mazur ( Tuchovia ), M.Połeć ( Zbylitowska Góra ) Okaz (Koszyce), D.Król ( Szerzyny ), Mądel ( Ładna ) K.Hebda ( Pogoria ), P.Dziuban ( Ołpiny ) Hudyka ( Tuchovia ), Rogóż ( Rudka ). M.Grela ( Pogoria ), Gąsior ( Skrzyszów ), Sokólski ( Liwocz Szerzyny ), Żyguła ( Liwocz Szerzyny ) , Świątek ( Wierzchosławice ), Gierałt ( Tuchovia ), Rogorz ( Rudka )

 

Klasyfikacja strzelców tarnowskiej A klasy po sezonie 2013/2014

39 bramek  M. Hebda ( Pogoria )

23 bramek M.Kusiak ( Zakliczyn ),

19 bramek Bibro ( Zbylitowska Góra ), J.Proszowski ( Skrzyszów ),

16 bramek M Zborowski ( Pleśna ),   M.Proszowski ( Skrzyszów ),

15 bramek P.Brożek ( Zgłobice ), P.Czermak ( Zakliczyn ),

13 bramek Ł.Steć ( Zakliczyn ), B.Tokarczyk ( Zakliczyn ), K Szumlański ( Pleśna),

12 bramek M.Waja ( Zgłobice ),  S.Kozłowski ( Gromnik ),

11 bramek D.Kurtyka ( Rudka ),  R. Gajda ( Iskra ),   A.Ryba ( Ołpiny ), B.Jarmuła ( Iskra Tarnów ),

10 bramek  M.Papuga ( Zbylitowska Góra),   B.Kawula ( Zgłobice ), Wiśniowski ( Tuchovia ),

9 bramek  K.Blecharski ( Zbylitowska Góra ), Pyznarski ( Szerzyny ),  J.Kozak ( Szynwałd ) M.Witek ( Skrzyszów ), Bałut ( Zbylitowska Góra ),

8 bramek M.Chudoba ( Pleśna ), S.Knapik ( Gromnik ), M.Kwiek ( Gromnik ), Syrowy ( Iskra ),

7 bramek  G.Orlewski ( Ryglice ),  , T.Lis ( Skrzyszów ), M.Gliński ( Szynwałd ), S.Krakowski ( Zbylitowska Góra ),

6 bramek, Albrechtowicz ( Ołpiny ), Nosek ( Bobrowniki Małe ), S.Gut ( Szynwałd ). Rybski ( Zbylitowska Góra ),   Ł. Cednarowski ( Ryglice ), A.Stańczyk ( Szynwałd ), Hudyka ( Tuchovia ),   M.Pączek ( Iskra ), J.Tokarczyk ( Zakliczyn ),

5 bramek Rogóż ( Rudka ), Mosoń ( Ołpiny ),  Biernacki ( Ołpiny ) M.Świerczek ( Pogoria ), Bielak ( Tuchovia ), Chmura ( Gromnik ),

4 bramki  K.Grela ( Pogoria ), Goliński ( Pleśna ), Gwiżdż ( Zakliczyn ), M.Jewuła ( Zgłobice ), Miśtak ( Bobrowniki Małe ), Stasiowski ( Szerzyny ), D.Kara ( Pogoria ), Połeć ( Zbylitowska Góra ), S.Krakowski ( Szynwałd ), Siedlik ( Ryglice ), K.Hebda ( Szynwałd ), Iżyk ( Wierzchosławice ), Słomski ( Ołpiny ),  K.Sikora ( Szynwałd ). D.Słota ( Gromnik ), Sępek ( Iskra Tarnów ),

3 bramki  Stawarz ( Wierzchosławice ),  Godowski ( Pleśna ), Piórkowski ( Tuchovia ), S. Rzońca ( Pleśna ), Papuga ( Zbylitowska Góra J.Stańczyk ( Skrzyszów ), D.Gorczyca ( Zgłobice ), Budzik ( Skrzyszów ), Barchan ( Skrzyszów ), Babiarz ( Tuchovia )  P.Knapik ( Gromnik ) M.Telega ( Pleśna ), M.Wójcik ( Zakliczyn ), M.Kwater ( Skrzyszów ), Kozioł ( Ryglice ),M.Grzywa ( Zgłobice ), Ścieżka ( Plesna ),  G.Pytel ( Pogoria ), Legędź (Czermna),  Niziołek ( Ołpiny ), P.Wójcik ( Ołpiny ),

2 bramki  M.Nosek ( Zakliczyn ), Kantor ( Szynwałd ), Tadel ( Zbylitowska Góra ), Fudalej ( Bobrowniki Małe ), W.Olszówka ( Pogoria ) Świerczek ( Zakliczyn,  Jamróz ( Ryglice ), Kołbasiuk ( Skrzyszów ), Janiga ( Szerzyny ), Hołda, ( Bobrowniki Małe ), Serement ( Bobrowniki Małe ), Frańczyk ( Bobrowniki Małe ), R.Brożek ( Rudka ), I.Marczyk ( Ołpiny ). K.Hebda ( Pogoria ), D.Kantor ( Zgłobice ), Bobrowski ( Skrzyszów ), D.Cich ( Rudka ), D.Radliński ( Rudka ), P.Kamiński ( Rudka ), Jarek ( Ołpiny ), M.Bałut ( Ryglice ), Broda ( Zbylitowska Góra ), Kubisztal ( Iskra ), K.Kotapka ( Skrzyszów ), Truchan ( Gromnik ), Stachoń ( Gromnik ) T.Lasota ( Zgłobice ), Radliński ( Zbylitowska Góra ) , A Mądel ( Synwałd ), P.Centarowski ( Ryglice ) Budzik ( Pleśna ) D.Cetnarowski ( Ryglice ), Kulas ( Pogoria ), Stój ( Czermna ), A.Kaczor ( Tuchovia ), M.Ludwa ( Zakliczyn ),

1 bramka, K.Brzęk ( Zakliczyn) P.Janusz ( Szerzyny ),  A Słupek ( Ryglice ), D.Kozak ( Ryglice ), D.Galas ( Szynwałd ), Kania ( Rudka ), Kuczerab ( Zgłobice ), Mitoraj ( Szerzyny ), Leszkiewicz ( Tuchovia ), Dominik ( Bobrowniki Małe ), T.Hebda ( Bobrowniki Małe ), Rzepeski ( Wierzchosąłwice ), Wantuch ( Tuchovia ). M.Cich ( Rudka ), Gałuszka ( Zbylitowska Góra ), Hebda ( Tuchovia ), P.Wajda ( Szynwałd ), Kosoń ( Wierzchosławice ), Suda ( Wierzchosławice ), Grzenia ( Gromnik ), Witek ( Szerzyny ), Kurczab ( Gromnik ), Wątroba ( Ryglice ). Jewuła ( Zbylitowska Góra ), Bondar ( Pleśna ), Kosiba ( Tuchovia ), P.Górski ( Zakliczyn ), Kołodziej ( Zakliczyn ), Kazimierski ( Wierzchosławice ), Stańczyk ( Tuchovia )Rajski ( Wierzchosąłwice ) Kłosoń ( Wierzchosławice ), Stachowiak ( Zgłobice ) Lech ( Iskra ), Korman ( Wierzchosławice ), Wójcik ( Tuchovia ),) Radliński ( Tuchovia ), Zaranek ( Zgłobice ), J.Hołda ( Bobrowniki Małe ), Kozioł ( Ryglice ), Kaczmarczyk ( Iskra ), Król ( Szerzyny ), Świątek ( Wierzchosławice ), Kędzior ( Rudka ), Smoszna ( Tuchovia ), M.Mądel ( Ryglice ), A.Barszcz ( Plesna ), M.Olszówka ( Pogoria ), M.Barszczewski ( Ryglice ), Banek ( Tuchovia ), Okaz ( Zgłobice ), Kawa ( Bobrowniki Małe ), Ogiela ( Tuchovia ), Jamka ( Tuchovia ), K.Bibro ( Zgłobice ), Brzuchacz ( Skrzyszów ), Baran ( Tuchovia ), Malik ( Rudka ), S.Maniak ( Gromnik ), Łyszczarz ( Zakliczyn )M.Złotknik ( Pleśna ), J.Gądek ( Pleśna ), Ślęzak ( Zbylitowska Góra ) Bobro ( Zbylitowska Góra ), Jędrzejewski ( Szerzyny ), Guła ( Iskra ), Mazur ( Tuchovia ), Bachula ( Szynwałd ), Kamiński ( Rudka ), Gryboś ( Tuchovia ). A.Barszcz ( Pleśna ) 

 

Klasyfikacja strzelców tarnowskiej A klasy po sezonie 2014/2015

20 bramek  S. Kozłowski ( Gromnik ),  

17 bramek A.Szczerba ( Ładna ), B.Kawula ( Zgłobice )  S.Sus ( Radlna )

16 bramek Bryg ( Ładna ) K.Hebda ( Pogoria ) Albrechtowicz ( Ołpiny )

15 bramek P. Kołtoń ( Śmigno ), 

13 bramek P.Brożek ( Zgłobice ) Grzywa ( Zgłobice ),

12 bramek  M.Hebda ( Pogoria ), M.Gruszka ( Radlna ), M.Minorczyk ( Śmigno )

11 bramek K.Król ( Ładna )

10 bramek Hołda ( Bobrowniki Małe), D.Słota ( Gromnik )  A. Wojcieszek (Metal Tarnów),

9 bramek K.Kawa ( Bobrowniki Małe ) M.Pączek ( Iskra Tarnów )

8 bramek K.Kita (Biała Lubaszowa),) Smoszna ( Tuchovia ), M. Kwiek ( Gromnik  ) B.Niziołek ( Ołpiny )

7 bramek W.Olszówka ( Pogoria ),  P.Gniadek ( Gromnik ) Wajda ( Zgłobice )  R. Gajda ( Iskra Tarnów ), D.Wątroba ( Ołpiny ) ), P.Wiśniowski (Lubaszowa)  Starzycki ( Iskra Tarnów ) Ł. Domagała ( Śmigno )

6 bramek  K. Foszcz ( Śmigno ) Szatko ( Śmigno ) Łaskowski ( Radlna ) A.Domagała ( Śmigno J.Słota ( Gromnik ) M.Nalepka ( Szynwałd ) Soćko (Metal Tarnów)

5 bramek A.Stańczyk ( Szynwałd ) Zając ( Śmigno ) M.Świerczek ( Pogoria )  M.Gliński ( Szynwałd ) Gryzło ( Tuchovia ) Sikora ( Szynwałd ) Kosiba ( Tuchovia ) Żaba ( Śmigno ) M. Słomski ( Ołpiny )

4 bramki Mazur ( Tuchovia ) D.Jania ( Radlna ) Bogacz ( Śmigno ) Batko ( Radlna ) P.Knapik ( Gromnik ) A.Jarek ( Ołpiny ) T.Lipiński ( Ładna ) Uchwat ( Metal ) A.Ryba ( Ołpiny ) A.Kłosoń ( Wierzchosławice ) Berezowski ( Ładna ) T.Lasota ( Zgłobice ) Fudalej ( Bobrowniki ) Starzycki ( Wierzchosławice )

3 bramki Ludwa ( Tuchovia ) R.Ziaja ( Radlna ) Kubisztal ( Iskra Tarnów ) Iżyk ( Wierzchosławice ) Drwal ( Iskra Tarnów ) Jarmuła ( Iskra Tarnów ) Żarnowski ( Ołpiny ) Marcinkowski ( Szynwałd ) K.Hebda ( Szynwałd ) J.Grzebień ( Tuchovia ) Pabian ( Radlna ) Kuczera ( Zgłobice ) Rolnicki ( Ładna ) M.Jewułą ( Zgłobice ) Jodłowski ( Ołpiny ) G.Pytel ( Pogoria ) D.Kulas ( Pogoria ) Ł.Tyrka ( Radlna ) D.Kuta ( Śmigno ) P.Chmura ( Gromnik ) Serement ( Bobrowniki Małe ) Miśtak ( Bobrowniki Małe ) M.Wójtowicz ( Metal ) M. Pochroń ( Wierzchosałwice Kądziołka ( Tuchovia ) D.Masłoń ( Gromnik )

2 bramki J. Sysło ( Ładna ) Cygan ( Ładna ) A.Stolarz ( Wierzchosławice ) Okaz ( Zgłobice ) Hudyka ( Tuchovia ) M.Truchan ( Gromnik ) M.Niedojadło ( Wierzchosławice ) J.Syrowy ( Iskra Tarnów ) Stawarz ( Wierzchosławice ) Korman ( Wierzchosławice ) Nosal ( Wierzchosałwice ) Jaśkiewicz ( Lubaszowa ) J.Bachula ( Szynwałd ) R.Kapustka ( Pogoria ) J.Wojcieszek ( Metal Tarnów ) P.Kwiek ( Gromnik ) I. Marczyk ( Ołpiny ) Gębala ( Bobrowniki Małe ) J.Kwiecień ) Bobrowniki Małe ) Bielak ( Lubaszowa ) B.Sysło ( Ładna ) Babiarz ( Tuchovia ) Stachowiak ( Zgłobice ) J.Kozak ( Szynwałd ) Bajorek ( Biała Lubaszowa ) K.Batko ( Radlna ) Niemczura ( Radlna ) Stec ( Tuchovia ) Ł. Drelicharz ( Iskra ) W.Kara ( Pogoria ) Ogiela ( Tuchovia ) S.Jop ( Szynwałd ) Cudek ( Biała Lubaszowa )

1 bramka Leszkiewicz ( Tuchovia ) M.Słowik ( Pogoria ) Mosoń ( Ołpiny ) P.Ziaja ( Pogoria ) M.Grzebień ( Tuchovia ) M.Szablowski ( Radlna ) A.Mądel ( Szynwałd ) T. Soprych ( Ładna ) Dydyk (Biała Lubaszowa) Nytko ( Metal Tarnów ) P.Wójcik ( Ołpiny ) P.Kwarciński ( Ładna ) P.Gębica ( Szynwałd ) Mytnik ( Ładna ) Franczyk ( Bobrowniki Małe ) Klich ( Iskra Tarnów ) T.Baran ( Gromnik ) Łabędź ( Bobrowniki Małe ) Wawrzon ( Radlna ) M.Sysło ( Ładna ) Baut ( Wierzchosałwice ) Popiela ( Radlna ) Gierałt ( Lubaszowa ) Stadel ( Lubaszowa) Igielski ( Lubaszowa ) Kukułka ( Bobrowniki Małe ) A.Dudek ( Tuchovia ) Socha ( Tuchovia ) Ropski ( Tuchovia ) J.Kuzdra ( Wierzchosławice ) T.Kielar ( Gromnik ) Kaczor ( Tuchovia ) Bijak ( Metal ) Ł. Łabędź ( Radlna ) Stachowiak ( Zgłobice ) Kantor ( Zgłobice ) P.Brudny ( Szynwałd ) Kazimierski ( Wierzchosławice ) Orłowski ( Metal ) M.Nalepka ( Lubaszowa ) M.Kawa ( Bobrowniki Małe ) Sroka ( Wierzchosławice ) Banek ( Tuchovia ) Jarząb ( Śmigno ) Dydyk ( Lubaszowa ) Stadler ( Lubaszowa ) P.Baran ( Gromnik ) Nowoświat ( Metal ) Kułaga ( Szynwałd )

             


Klasyfikacja strzelców tarnowskiej A klasy po sezonie 2015/2016

25bramek R.Bryl ( Koszyce Wielkie ),

20 bramek D.Szczerba ( Ładna/ Gromnik  ) P.Kafel ( Gromnik )

19 bramek A.Domagała ( Śmigno )

18 bramek  Marcin Hebda ( Pogoria ) J.Gromadzki ( Metal Tarnów )

17 bramek S.Sus ( Radlna ), A.Ryba ( Ołpiny ),

15 bramek S.Kozłowski ( Gromnik )

14 bramek K.Jabłoński ( Metal Tarnów )

13 bramek M.Proszowski ( Skrzyszów / Koszyce Wielkie ) D.Słota ( Gromnik )

12 bramek D.Żaba ( Śmigno ), J.Stańczyk ( Skrzyszów )

11 bramek J.Hołda ( Niwka ) A.Melchanka ( Koszyce Wielkie ) , K.Kurek ( Śmigno ) A.Grzebieniowski ( Niwka ) D.Szatko ( Śmigno )        

10 bramek, , K.Hebda ( Pogoria ) A.Szczerba ( Ładna ) M.Bryg ( Ładna ) Łaskawski ( Radlna ) M.Kwiek ( Gromnik) G.Jasiak ( Ładna )

9 bramek  K.Niemczura ( Radlna ) R.Gajda ( Iskra Tarnów ),  S.Starzycki ( Iskra Tarnów)   Ł.Drelicharz ( Iskra Tarnów ). M.Minorczyk ( Śmigno )

8 bramek Dziża ( Tuchovia ), P.Gniadek ( Gromnik ) Gąsior ( Skrzyszów )

7 bramek  A.Wojcieszek ( Metal Tarnów P.Albrechtowicz ( Ołpiny ) S.Stepek ( Szynwałd ) J.Słota ( Gromnik ) K.Kita ( Lubaszowa )

6 bramek,) Szot ( Tuchovia ) M.Wójtowicz ( Metal Tarnów )  K.Bogacz ( Śmigno ) B.Ogiela ( Tuchovia ) B.Sysło ( Ładna ) Hudyka ( Lubaszowa ) M.Słowik ( Metal Tarnów )  Ł.Zając ( Śmigno )

5 bramek Ł.Wawrzon ( Radlna ), J.Proszowski ( Skrzyszów ) M.Gliński ( Szynwałd ) H.Jasek ( Niwka ) K.Hebda ( Szynwałd ) M.Truchan ( Gromnik ) M.Gruszka ( Radlna ), W.Olszówka ( Pogoria ) D.Domagała ( Śmigno ) P.Bobak ( Tuchovia ) G.Pytel ( Pogoria ) D.Słota ( Ołpiny ) P.Chaim ( Skrzyszów ) M.Okoński ( Koszyce Wielkie )

4 bramki T.Kukla ( Koszyce Wielkie ) M.Stadler ( Lubaszowa )  A.Cygan ( Iskra Tarnów ) K.Stańczyk ( Tuchovia )  S.Gębala ( Metal Tarnów ), Jacek Sysło ( Ładna ) Ire.Marczyk ( Ołpiny ) M.Witek ( Skrzyszów ) D.Jaśkiewicz ( Lubaszowa ) P.Kołtoń ( Śmigno )

3 bramki T.Onak ( Koszyce Wielkie ) K.Jamka ( Tuchovia ), D.Jackowski ( Niwka ), R.Cygan ( Ładna ) M.Pączek ( Iskra Tarnów ) Syrowy ( Iskra Tarnów ), P.Cierpich ( Koszyce Wielkie ) J.Lisiak ( Niwka ) Rąpała ( Tuchovia ) S.Berezowski ( Iskra Tarnów ) M. Słomski ( Ołpiny ) M.Kwater ( Skrzyszów ), Wstępnik ( Koszyce Wielkie ) Bielak ( Tuchovia ) Bajorek ( Lubaszowa ) A.Stańczyk ( Szynwałd ) B.Mądel ( Skrzyszów ) M.Orłowski ( Metal Tarnów ) G. Kądziołka ( Tuchovia ) Jan. Sysło ( Ładna ) Ł.Polak ( Biała Lubaszowa ) D.Banach Ołpiny ) M.Duran ( Ołpiny )

2 bramki  B.Mytnik ( Ładna ) K.Kafel ( Gromnik ) K.Baran ( Tuchovia ) G.Nowak ( Lubaszowa ) Płachno ( Tuchovia ) D.Uchwat ( Metal Tarnów ) D.Kuta ( Śmigno ) Ł.Skruch ( Gromnik ) S.Majcher ( Niwka ) K.Kocoł ( Iskra Tarnów )) P.Jodłowski ( Ołpiny ) M.Morys ( Metal Tarnów ) M.Świerczek ( Pogoria ) K.Orszulak ( Niwka ) T.Sporych ( Ładna ) Nizioł ( Śmigno ) Marcinkowski ( Szynwałd ) S.Kantor ( Szynwałd ) Żarnowski ( Ołpiny ) P.Wiśniowski ( Tuchovia ) M.Okaz ( Lubaszowa ), Stach ( Skrzyszów ) J.Kozak ( Szynwałd ) Jania ( Radlna ) Pacura ( Metal Tarnów ) Musiał ( Niwka ) D.Kułaga ( Szynwałd ) Jarmuła ( Iskra Tarnów )

1 bramka  Z.Nytko ( Koszyce Wielkie ) Pasek ( Koszyce Wielkie ) J.Gryzło ( Tuchovia ) Zając ( Radlna ) E.Pyzik ( Ołpiny ) A.Soćko ( Metal Tarnów ) Starzec ( Metal Tarnów ) M.Furmański ( Metal Tarnów ) Ł.Łabędź ( Radlna ) M.Bajorek ( Radlna ) M.Kucharzyk ( Tuchovia ) A.Mądel ( Szynwałd ) P.Jarosz ( Koszyce Wielkie ) M.Nalepka ( Śmigno ) P.Gajdur ( Koszyce Wielkie ) Lorkiewicz ( Niwka ) Mikos ( Tuchovia ) Bobrowski ( Skrzyszów ) P.Smoszna ( Tuchovia ) D.Kara ( Pogoria )  Kubisztal ( Iskra Tarnów ) M.Gierałt ( Lubaszowa ) Mikrut ( Ołpiny ) Karpowicz ( Metal Tarnów ) D.Kulas ( Pogoria ) W.Kara ( Pogoria )  W.Korus ( Pogoria )  Lis ( Skrzyszów ) W.Kubacki ( Ładna ) Ł.Bąk ( Koszyce Wielkie ) D.Masłoń ( Gromnik ) K.Kotapka ( Skrzyszów ) Boda ( Koszyce Wielkie ) W.Wójcik ( Lubaszowa ) Klich ( Iskra Tarnów ) P.Cudek ( Lubaszowa ) Ł.Kozioł ( Metal Tarnów ) Z.Kilian ( Śmigno ) Ł.Domagała ( Śmigno ) M.Jarząb ( Śmigno ) D.Kuta ( Śmigno ) F.Sijak ( Iskra Tarnów ) Krakowski ( Szynwałd ) M.Firmuga ( Szynwałd ) Ł.Stańczyk ( Skrzyszów ) P.Myjkowski ( Lubaszowa ) S.Najdała ( Szynwałd ) R.Wiśniowski ( Niwka ) K.Sułek ( Szynwałd ) B.Ruman ( Niwka ) Barnaś ( Skrzyszów ) D.Sroka ( Ołpiny ) Słowik ( Tuchovia ) Ł. Barach ( Skrzyszów ) A.Cygan ( Iskra Tarnów ) M.Bober ( Radlna ) Tyrka ( Radlna ) Orszulak ( Niwka ) S.Baran ( Tuchovia )Kosiba ( Tuchovia )

 

Bramki samobójcze:

2 bramki P.Marcinkowski ( Szynwałd ), D.Budzik ( Skrzyszów )

1 bramka I Marczyk ( Ołpiny ), Ł.Baran ( Skrzyszów ), S.Krakowski ( Szynwałd ), Ł.Wawrzon ( Radlna ) R.Gajda ( Iskra Tarnów ). D.Kułaga ( Szynwałd ) S.Majcher ( Niwka ) P.Wójcik ( Ołpiny ) P.Kołtoń ( Śmigno ) S.Kantor ( Szynwałd ), P.Popiela ( Radlna ), W.Olszówka ( Pogoria ), S.Kucharzyk ( Tuchovia ), M.Drwal ( Iskra Tarnów ) M.Lorkiewicz ( Niwka ) T.Lipiński ( Ładna )

 

Klasyfikacja strzelców tarnowskiej A klasy po sezonie 2016/2017

35 bramek M.Gąsior ( Skrzyszów )

27 bramek M. Hebda ( Pogoria ),

23 M.Okoński ( Koszyce Wielkie )

20 bramek D.Kulas ( Pogoria ) M.Proszowski ( Koszyce Wielkie )

17 bramek Mar..Furmański ( Metal Tarnów )

14 bramek J.Tadel (Zgłobice ) S.Piekarski ( Zgłobice ) T.Barczak ( Metal Tarnów

13 bramek S.Sus ( Radlna )    M.Witek ( Skrzyszów )

12 bramek R.Bryl ( Koszyce Wielkie )  M.Łaskawski ( Radlna ) A.Aksamit ( Ładna ) B.Ogiela ( Tuchovia ) Jasiak ( Ładna ) A.Szczerba ( Ładna ),

11 bramek P.Trzaskowski ( Koszyce Wielkie ) M.Wajda ( Zgłobice ) J.Sikorski ( Lisia Góra ), A Ryba ( Ołpiny ),

10 bramek, K.Jabłoński ( Metal Tarnów ) W.Taraszka ( Lisia Góra ) K.Hebda ( Pogoria ) P.Albrechtowicz ( Ołpiny ), K.Kużdżał ( Skrzyszów )

8 bramek Przydział ( Metal Tarnów ) J.Lisiak ( Niwka ), A.Wojcieszek ( Metal Tarnów ) Grzywa ( Koszyce Wielkie/Zgłobice ) Bojdo ( Niwka ),.Groński ( Koszyce Wielkie )

7 bramek J.Gromadzki ( Metal Tranów ) Mi.Słomski ( Ołpiny ) Cygan ( Ładna ), M Kurdziel ( Pleśna ) Do.Witek ( Lisia Góra ) D.Starzyk ( Ryglice ), Gębala ( Metal Tarnów )

6 bramek K.Dziża ( Tuchów ) J.Gądek ( Pleśna), Ł.Gierałt ( Pleśna ) Mac.Wójtowicz ( Metal Tarnów )  P.Wilk ( Orzeł Lisa Góra ) W.Olszówka ( Pogoria )  Bielak ( Tuchovia ) D.Banach ( Ołpiny ) ( Niwka J.Hołda)

5 bramek  Ł.Wawrzon ( Radlna ), M.Bałut ( Ryglice ), G.Pytel ( Pogoria ) M.Bajorek ( Radlna ) T.Lis ( Skrzyszów ), M.Gruszka ( Metal Tarnów ), Jackowski ( Niwka ), M.Świerczek ( Pogoria ) M.Jachym ( Plesna ), Stańczyk ( Skrzyszów ), B.Mądel ( Skrzyszów),

4 bramki Z.Jamróz ( Ryglice ) J.Karaś ( Rudka ) Melchanka ( Koszyce Wielkie ), Bober ( Radlna ) Uchwat ( Metal Tarnów ) Dam..Kantor ( Zgłobice ) B.Kawula ( Zgłobice ), Jan.Sysło ( Ładna ) M.Michalski ( Radlna ), Ł.Baran ( Skrzyszów ) Będen ( Ryglice ), W.Kubacki ( Ładna ), Kuczera ( Zgłobice ) K.Kocoł ( Zgłobice ) Rzońca ( Pleśna ) Barchan ( Skrzyszów ) Buchacz ( Rudka )

3 bramki D.Radliński ( Rudka ). A.Grzebieniowski ( Niwka ). T.Lorkiewicz ( Niwka ) Kosiba ( Tuchovia ) Brożek ( Zgłobice ), Ł.Tyrka ( Radlna ) R.Gawłowski ( Pogoria ), Myjkowski ( Pleśna ) S.Mikoś ( Tuchovia ) Kurtyka ( Rudka ) K.Baran ( Tuchovia ), R.Mania ( Ryglice A Babiarz ( Tuchovia ) S.Stec ( Tuchovia ) R.Ziaja ( Radlna D.Mikrut ( Ołpiny ) Ł.Cetnarowski ( Ryglice ), D.Rąpała ( Tuchovia ),

2 bramki  W.Lis ( Zgłobice ), M.Błyskal ( Ładna ), B.Karpowicz ( Metal Tarnów ) D.Biernacki ( Ołpiny ), B.Sysło ( Ładna ), A.Mikrut ( Tuchovia), B.Rogóż ( Rudka ) Pochroń ( Rudka ) Mat.Słowik ( Tuchovia ), M.Kołek ( Ołpiny ) D.Walkowicz ( Radlna ), Szot ( Tuchovia ) M.Padło ( Niwka ), M.Baszczewski ( Ryglice ), Łabuda ( Koszyce Wielkie ). J.Płanik ( Rudka ), A Gut ( Plesna ), Stach ( Skrzyszów ) M.Sitko ( Pogoria ), P.Jodłowski ( Ołpiny ) Buras ( Skrzyszów ) A Kaczor ( Tuchovia ) Orszulak ( Niwka ), Kwater ( Skrzyszów ), P.Wójcik ( Ołpiny ), D.Schab ( Lisia Góra )  Mytnik ( Ładna ) Morys ( Metal Tarnów ), T.Kukla (D.Sikorski ( Lisia Góra ) P.Zaranek ( Zgłobice ), T.Lipiński ( Ładna Koszyce Wielkie ) Chaim ( Skrzyszów ), Jac.Sysło ( Ładna ), Szwedo ( Pleśna )    P.Gajdur ( Koszyce Wielkie ) H.Jasek ( Niwka ) M.Słowik ( Metal Tarnów ), Kamiński ( Rudka ), Mrzygłód ( Rudka ), D.Jaśkiewicz ( Radlna ), R.Kozioł ( Lisia Góra ), Bobrowki ( Skrzyszów ), W.Kara ( Pogoria ),

1 bramka, S.Jachym ( Pogoria )   Mat.Furmański ( Metal Tarnów ),  G.Witek ( Lisia Góra ), T.Lasota ( Zgłobice ) D.Bochenek ( Ołpiny ) ,S.Węgrzyn ( Lisia Góra ), W. Wiśniowski ( Tuchovia ), T.Żyra ( Pleśna ), , K.Cetera ( Pleśna ) K.Stańczyk ( Tuchovia ), M.Mikoś ( Tuchovia ),M. Kuta ( Lisia Góra ) S.Gębala ( Tuchovia ). P.Cetnarowski ( Ryglice ), Kozioł ( Metal Tarnów ) Bednarz ( Skrzyszów ) Kurowski ( Lisia Góra ), N.Tyrka ( Tuchovia ) Kabat ( Rudka ),  Węgrzyn ( Rudka ), Piszczek ( Plesna ), Ciurej ( Pleśna ) B.Hońdo ( Radlna ), K.Damian ( Tuchovia ), K.Barwacz ( Tuchovia ), A Rolnicki ( Ładna ) , D.Sroka ( Ołpiny ), Bielaszka ( Zgłobice ), Pochroń ( Rudka ), S.Baran ( Tuchovia ), Borgula ( Tuchovia ) A Czyż ( Tuchów ), Rąpała ( Tuchovia ), P.Kwarciński ( Ładna ) M.Duran ( Ołpiny ), F.Budzik ( Skrzyszów ) Stachowiak ( Zgłobice ) Kuta ( Lisia Góra ) Ziaja ( Radlna ) M.Wilk ( Lisia Góra ) Puchaliski ( Ryglice ), Zaranek ( Ryglice ) Pasek ( Koszyce Wielkie ) A.Mroczek ( ładna ), J.Wielgus ( Radlna ), D.Cetnarowski ( Ryglice ), F.Budzik ( Koszyce Wielkie ) Nowak ( Pleśna ) Padło ( Rudka ) Sajdak ( Pleśna  ) R.Jaśkiewicz ( Radlna ), M.Bałut ( Ryglice ) M.Dziuban ( Ołpiny )

Bramki samobójcze

2 bramki T.Janora ( Pogoria ) J.Płanik ( Rudka ),

1 bramka Jan.Sysło ( Ładna ) P.Hołda ( Rudka ). M.Padło ( Niwka ), P.Zaranek ( Zgłobice ) M.Zaranek ( Ryglice ), M.Mazur ( Tuchovia )

 

Klasyfikacja strzelców tarnowskiej A klasy po sezonie 2017/2018

39 bramek Al.Stolarz ( Mikołajowice )

33 bramek K.Kawa ( Gosławice )

30 bramek Ł.Zając ( Ładna )

29  bramek D.Kulas ( Pogoria )

24 bramek Ogiela ( Tuchovia )

23 bramek, M.Hebda ( Pogoria ),

20 bramek A.Szczerba ( Ładna ), G.Jasiak ( Ładna )

19 bramek Ł.Gierałt ( Pleśna ) Piekarski (Zgłobice ) M.Myjkowski ( Pleśna )

18 bramek  Kurdziel ( Pleśna ) M.Nosek ( Bobrowniki Małe ),

16 bramek  J.Wróbel ( Gosławice )

15 bramek M.Chudoba ( Gosławice ) K.Bańdur ( Łękawica ),

14 bramek J.Lisiak ( Koszyce Wielkie )

13 bramek, Dan.Brozek ( Mikołajowice ) M.Grzywa ( Zgłobice ). P.Bibro ( Mikołajowice ) M. Siedlik ( Ryglice )

12 bramek Bęben ( Ryglice ) M.Zborowski ( Koszyce Wielkie ) D.Rąpała ( Tuchów ),

10 bramek D.Banach ( Ołpiny ) Sroka (Gosławice) J.Sikorski ( Lisia Góra )

9 bramek,  T.Lipiński ( Ładna ) M.Wilk ( Lisia Góra), B.Gajdur ( Mikołajowice ) Do.Witek ( Lisia Góra ), W.Olszówka ( Pogoria ) J.Gądek ( Pleśna ), 

8 bramek Szarot ( Łękawica ) Kuczera ( Zgłobice ), D.Schab ( Lisia Góra ) A.Ryba ( Ołpiny ) Hołda ( Niwka ) Gut ( Pleśna )

7 bramek K.Szumlański (Radlna ), Jasek ( Niwka ) Pasek ( Koszyce Wielkie ) Gajdur ( Koszyce Wielkie ), Łabądź ( Łękawica ) M.Łaskawski ( Radlna), Bobak ( Tuchovia )

6 bramek P.Cetnarowski ( Ryglice ),  Lasota ( Zgłobice ), Usarz ( Bobrowniki ), P.Trzaskowski ( Koszyce Wielkie )  Bąk ( Tuchovia ) Chłopecki ( Bobrowniki Małe ) W. Taraszka ( Lisia Góra ), Szot ( Tuchovia ) Cudek ( Lubaszowa ), M.Wajda ( Zgłobice ),

5 bramek) Art. Kaczor ( Tuchovia ) M.Świerczek ( Pogoria ), Szpak ( Tuchovia ) P.Wójcik ( Ołpiny ), Lesniak ( Bobrowniki ) Seremet (  Bobrowniki Wielkie ),  M.Słomski ( Ołpiny ) Dziża ( Tuchów ) M.Kwater ( bobrowniki Małe ) Król ( Koszyce Wielkie ) Wójtowicz ( Radlna ) P. Smoleń ( Bobrowniki Małe ), Gębala ( Radlna ) Jac.Sysło ( Ładna ), Aksamit ( Ładna ),

4 bramki Smoszna ( Lubaszowa ) , Mar..Bałut ( Ryglice ),. R.Piszczek ( Plesna ), P.Okoński ( Koszyce Wielkie ), Albrechtowicz ( Ołpiny ) D.Jackowski ( Niwka ),  Janu. Sysło ( Ładna ) J.Taraszka ( Lisia Góra ) Rzońca (  Pleśna ), Starzec ( Lisia Góra ), D.Starzec ( Ryglice ) G.Bajorek ( Lubaszowa ), Kocoł ( Zgłobice ), R.Kozioł ( Lisia Góra ), Budzik ( Łękawica ) Prokop ( Ładna ) Dan.Sikorski ( Lisia Góra ) Ł.Cetnarowski ( Ryglice ),  B.Kawula ( Zgłobice ) Kita ( Lubaszowa ) G.Pytel ( Pogoria ) Siedlik ( Łękawica )

3 bramki P.Kras ( Koszyce Wielkie ), Rzepa ( Gosławice ), P.Gniadek ( Gosławice ) Bator ( Mikołajowice )  K.Pyzdek ( Tuchovia ), Wielgus ( Radlna ) Brzeziak ( Mikołajowice ) Kosiba ( Tuchovia ), Ryba ( Pleśna ) Kwaśny ( Lubaszowa ) Malisz ( Mikołajowice ) Bezak ( Zgłobice ), A.Miśtak ( Bobrowniki Małe ), Białoszewski ( Niwka ), P.Myjkowski (Lubaszowa). Jania ( Radlna ), Stawarz ( Gosławice ) Gębski ( Radlna ) M.Marta ( Pogoria ). Bober ( Plesna ),

2 bramki K.Cetera ( Plesna ), P.Jodłowski ( Ołpiny ),Gryzło ( Lubaszowa ) M.Nowak ( Pleśna ), Chrobak ( Bobrowniki Małe ), M.Kawa ( Gosławice ), K.Czarnik ( Ładna ) Dydek ( Lubaszowa ), Drwal ( Plesna ), Sroka ( Ołpiny ) K.Hebda ( Pogoria ) Batko ( Gosławice), D.Cetnarowski ( Ryglice ) Mucha ( Mikołajowice ) M.Słowik ( Ładna ) Jasiński ( Lubaszowa )  R.Zjaia ( Radlna ),  P.Fudalej ( Bobrowniki Małe ), Lis ( Zgłobice ), J.Ciurej ( Plesna ) Karaś ( Bobrowniki Małe ), M.Fudalej ( Bobrowniki Małe) Bibro ( Zgłobice ), Stachowiak ( Zgłobice ), D. Szczepański ( Tuchovia ) Stelmach ( ładna ) Michalski ( Radlna ) Duran ( Ołpiny ) Soćko ( Radlna ) Kozioł ( Ryglice ) S.Sumara ( Mikołajowice ) P.Zaranek ( Zgłobice ) Jamróz ( Ryglice ) F.Sikorski ( Lisa Góra ) Bujak ( Niwka )  R.Kapustka ( Pogoria ), K.Czernia ( Pogoria ) Siemiński ( Ładna ) Imburski ( Mikołajowice ), Wisniowski ( Lubaszowa ), Golonka ( Plesna ) Pyzik ( Ołpiny )

 

1 bramka M.Kuta ( Lisia Góra ), S.Węgrzyn ( Lisia Góra ), T.Pajak ( Ryglice ), P.Dziuban ( Ołpiny ), Szara (Gosławice), Soćko ( Pleśna ) Bielak ( Tuchovia ) M.Żurek ( Bobrowniki ), Jękot ( Ryglice ), , P.Gajdur ( Mikołajowice ),Korman ( Gosławice ), Cierplich ( Koszyce Wielkie ), Janiczek ( Lubaszowa ) Wisniowski ( Tuchovia ) H.Smoszna ( Tuchovia ) Jarosz ( Mikołajowice ), Baszczewski ( Ryglice ), Marczak ( Ołpiny ). Czyż ( Tuchów ), Kuropatwa ( Łękawica ), Sygnarowicz ( Niwka ) Kukla ( Koszyce Wielkie ), Tyrka ( Tuchovia ), Tryba ( Zglobice ) Jaśkiewicz ( Radlna ), Czapla ( Tuchów ) D.Furmański ( Łękawica ), Karaś ( Bobrowniki Wielkie ) Czajka ( Mikołajowice ), M.Sysło ( Ładna ) Kucajda ( Niwka ) Gryzło ( Lubaszowa ) Srebro ( Łękawice ) Kukułka ( Radlna ) Zduń ( Tuchovia ), Leszkiewicz ( Tuchovia ) Cygan ( Ładna ) Juszczyk ( Łękawica ) Brożek ( Zgłobice ) Mikrut ( Ołpiny ) P.Niemiec ( Ryglice ) Rzońca ( Ryglice ) Stańczyk ( Tuchovia ) Radliński ( Zgłobice ) T.Świerczek ( Lisia Góra ) Płachno ( Tuchovia )  P.Augustyn ( Ołpiny ) Brakowski ( Gosławice ), Zięba ( Zgłobice ) Sowa ( Tuchovia ), Kwarciński  Ładna , Bochenek ( Ołpiny ) Starzyk ( Ryglice ) Jarosz ( Koszyce Wielkie ) Marszałek ( Gosławice ) Starostka ( Radlna )  Hołda ( Ołpiny )  Majcher ( Niwka ) Franczyk (Gosławice) Kabat ( Bobrowniki Małe ) Dzik ( Tuchovia ) Zieliński ( Plesna ) Łabno ( Łekawica )  Bryg ( Ładna ) Nalepka ( Lubaszowa ), Bajgrowicz ( Lubaszowa ) Grzebieniowski ( Niwka ) Szwedo ( Pleśna ) Kurowski ( Lisia Góra) Kurtyka ( Bobrowniki Małe ) Jarmużewski ( Koszyce Wielkie ) Kozioł ( Tuchovia ), A Taraszka ( Lisia Góra )

 

Bramki samobójcze

1 bramka P.Dudek ( Niwka ), A Gut ( Pleśna ), M.Grela ( Pogoria ) M.Nowak ( Pleśna ), Karaś ( Bobrowniki Małe ), Kukla ( Koszyce Wielkie ) Rzońca ( Plesna )  Łątka ( Radlna ) P.Niemiec Niwka ) Sołtyk ( Ładna ) R.Ziaja ( Radlna ), Nowak (Plesna ) Zając ( Radlna )

 

 

Trening

   Wtorek, Czwartek

     godz. 18:30

 boisko obok orlika w

   Pogórskiej Woli

Reklama

Najbliższe spotkanie

Lks Szynwałd   Pogoria Pogórska Wola
2018-09-22, 16:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Pogoria Pogórska WolaBobrovia Bobrowniki Małe
Pogoria Pogórska Wola 4:0 Bobrovia Bobrowniki Małe
2018-09-16, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Tuchovia II Tuchów 3:2 Ks Rzuchowa
Ks Ryglice 1:1 Lks Dębina Łętowska
Ks Radlna 1:3 Lks Szynwałd
Orzeł Lisia Góra 1:3 Victoria Koszyce Małe
Olszynka Ołpiny 2:1 Dunajec Mikołajowice
Lks Koszyce Wielkie 3:2 Gosławice Gosłavia
Lks Zgłobice 3:0 Biała Lubaszowa
Pogoria Pogórska Wola 4:0 Bobrovia Bobrowniki Małe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Biała Lubaszowa - Gosławice Gosłavia
Victoria Koszyce Małe - Olszynka Ołpiny
Bobrovia Bobrowniki Małe - Orzeł Lisia Góra
Lks Szynwałd - Pogoria Pogórska Wola
Dunajec Mikołajowice - Lks Koszyce Wielkie
Lks Dębina Łętowska - Ks Radlna
Ks Rzuchowa - Ks Ryglice
Lks Zgłobice - Tuchovia II Tuchów

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. darkos92 5

Partnerzy

Pagen Gnojnik

Ks Ryglice

Iva Iwkowa

        

     

Pogoria Pogórska Wola