Pogoria Pogórska Wola - strona nieoficjalna

Brak aktywnych ankiet.

Pogoria 2:0 Lubaszowa
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

pon.

30-lecie klubu Pogoria

Obchody 30 lecia KS „POGORIA” Pogórska Wola odbyły się w niedzielę, 25 lipca 2010 r. na obiektach sportowych „POGORII”. Jubileusz stał się okazją do uhonorowania ludzi związanych w przeszłości i obecnie z „POGORIĄ”, a także do rozegrania turnieju piłkarskiego „ O PUCHAR WÓJTA GMINY”.

Krajowe Zrzeszenie LZS w Warszawie przyznało odznaki Zasłużony Działacz LZS Janowi Świątkowi i Kazimierzowi Kapustce , Małopolskie Zrzeszenie LZS w Krakowie wyróżniło Złotą Odznaką LZS Romana Trybę, Marcina Trybę, i Adama Ziaję, zaś Odznakami Srebrnymi uhonorowano Marcina Hebdę, Rajmunda Kapustkę,Tomasza Kapustkę,Szczepana Kapustkę,Tomasza Korusa, Marcina Kuronia, Tomasza Lipińskiego i Jacka Sysło. Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej przyznał Złotą Odznakę Janowi Świątkowi ,Odznaki Srebrne otrzymali Józef Walkowicz, Adam Ziaja i Kazimierz Kapustka. Odznakami Brązowymi uhonorowano Marcina Dereweckiego, Rajmunda Kapustkę i Grzegorza Olszówkę. Nagrodę specjalną –puchar z podpisami wszystkich piłkarzy otrzymał trener Kazimierz Kapustka.

„POGORIA” doceniła osoby, które wspierają działalność klubu poprzez wręczenie okolicznościowych statuetek.Wśród dobrodziejów, którzy pomagają Klubowi Józef Gądek,  Wójt Gminy Skrzyszów, Roman Tryba, Sołtys Pogórskiej Woli, Marcin Tryba, Miron Jamroz, Prezes Zakładu Remontowego Urządzeń Gazowniczych ZRUG, Edward Totoń, Prezes Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa PGNiG, Krzysztof Korus, Prezes firmy Wertex, Bogdan Pastuszko,Prezes Karpackiej Firmy Gazowniczej , Bożena Malaga – Wrona, Kierownik Biura Komunikacji Wewnętrznej i Public Relations KSG.

Trening

Wtorek, Czwartek

orlik w

Pogórskiej Woli

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Pogoria Pogórska WolaKs Niwka
Pogoria Pogórska Wola 4:0 Ks Niwka
2018-06-17, 17:00:00

oceny zawodników »

Orzeł Lisia Góra 1:7 Lks Ładna
Tuchovia II Tuchów 7:1 Olszynka Ołpiny
Pogoria Pogórska Wola 4:0 Ks Niwka
Pogórze Pleśna 6:0 Ks Ryglice
Bobrovia Bobrowniki Małe 1:0 Lks Koszyce Wielkie
Ks Łękawica 2:2 Lks Zgłobice
Biała Lubaszowa 1:2 Dunajec Mikołajowice
Gosławice Gosłavia 4:2 Ks Radlna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Pagen Gnojnik